Skip to content

RUBIA

TOTAL RUBIA CLEAN PACK

 

 

Produkty TOTAL RUBIA sú viac ako 200-krát testované a homologizované najväčšími výrobcami ťažkých vozidiel (výrobcovia originálnej výbavy – OEM).

Homologizácie týchto produktov sú certifikátmi garancie preukazujúcimi, že produkty TOTAL RUBIA sú 100 % kompatibilné s technológiou motorov súvisiacich výrobcov.

Prvotriedne produkty a riešenia šité na mieru na zvýšenie vašej prevádzkovej efektívnosti

Spoločnosť TotalEnergies vám predĺži dobu bezporuchovej prevádzky a zníži náklady na údržbu vďaka prémiovému radu motorových olejov TOTAL RUBIA. Oleje boli testované v podmienkach reálneho prostredia počas testov vo vozových/strojových parkoch a schválené výrobcami ťažkých vozidiel a vlastným systémom ANAC Fleet Management spoločnosti, na základe analýzy použitého oleja s podporou vlastného servisného technického tímu priamo v teréne.

Spoločnosť TotalEnergies vyvíja na mieru šité mazivá vo vlastnom najmodernejšom výskumnom a vývojovom stredisku vo Francúzsku. Produkty sú vyvíjané v úzkej spolupráci s výrobcami ťažkých vozidiel, aby zodpovedali ich zložitým a najnáročnejším technickým požiadavkám.

 

Je čas veriť svojmu motorovému oleju

TOTAL RUBIA starostlivosť o váš motor

    
   
   

Životnosť motora

Nižšia spotreba oleja

Dlhšie intervaly výmeny oleja

Ochrana voči mechanickému opotrebeniu

Produkty TOTAL RUBIA obsahujú špeciálne molekuly, ktoré vytvárajú odolný povlak na kovových povrchoch, čím znižujú mechanické opotrebenie pri výskyte vysokého tlaku a extrémnych teplôt a predlžujú tak životnosť motora.

Vyššia ochrana voči opotrebeniu a čistota motora

Produkty TOTAL RUBIA so špeciálnymi prísadami odolnosti voči opotrebeniu minimalizujú množstvo motorového oleja vnikajúceho do spaľovacej komory, a tým znižujú spotrebu oleja.

Odolnosť voči oxidácii

Syntetické oleje s výnimočnými antioxidačnými prísadami zvyšujú odolnosť produktov TOTAL RUBIA voči oxidácii, a to aj pri extrémnych teplotách, čím sa predlžujú intervaly výmeny oleja.

   
   
   

Vlastnosti olejov Fuel Economy (Úspora paliva)

Hladšie a účinnejšie motory

Dlhá životnosť zariadení, nižšie náklady na údržbu

Vynikajúca ochrana aj pri nízkej viskozite

Motorové oleje dokážu dosiahnuť úsporu paliva vďaka regulácii viskozity a zníženiu trenia. Zníženie viskozity maziva znižuje celkové trenie v motore, čím sa získa výhoda úspory paliva. Rad olejov TOTAL RUBIA FE je schválený výrobcami ťažkých vozidiel na používanie v ich motoroch. Ich používaním dosiahnu svoj cieľ, ktorým je zníženie spotreby paliva.

Vyššia čistota motora

Zdokonalené aktívne molekuly TOTAL RUBIA bránia tvorbe škodlivých usadenín tým, že ich udržiavajú rozptýlené. Produkty predlžujú životnosť motora a umožňujú jeho plynulejší a účinnejší chod.

Kompatibilita so systémami dodatočnej úpravy výfukových plynov

Vďaka technológii s nízkym obsahom síry (SAPS) (nízkosíranový popol, fosfor a síra) zabraňujú produkty TOTAL RUBIA upchávaniu filtrov pevných častíc (DPF) v dieselových motoroch a chránia dieselové motory vybavené systémami dodatočnej úpravy výfukových plynov, čím znižujú náklady na údržbu a zároveň chránia životné prostredie.

Produktový rad TOTAL RUBIA

 

 

TOTAL RUBIA Fuel Economy

   
Viac ako 20 rokov skúseností v oblasti úspory paliva (FE)
Spoločnosť TotalEnergies vyvíja produkty s cieľom úspory paliva (FE) už od roku 1990. V súčasnosti má až tretina motorových olejov TotalEnergies predávaných po celom svete zloženie vytvorené pomocou technológie na úsporu paliva (FE)
   

Partnerstvá FE s výrobcami OEM
Rad TOTAL RUBIA TIR FE je vyvinutý v úzkej spolupráci s kľúčovými výrobcami OEM. Preto je tento rad plne schválený na používanie v ich motoroch, vďaka čomu výrobcovia OEM dosahujú ciele v oblasti úspory paliva.

   
Mazivá FE na každé použitie
Naša široká ponuka riešení FE je vhodná na každé použitie, vrátane motorov, prevodoviek a náprav.
   
Testované na skutočných cestách a certifikované na úsporu palív
Mazivá TOTAL FE sú testované na skutočných vozových parkoch prevádzkovaných v reálnych podmienkach a certifikované nezávislými testovacími inštitútmi, akými sú TÜV Rheinland, UTAC a Millbrook.

Produktový rad ANAC pre TOTAL RUBIA

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://www.totalenergies.sk/zasady-spracuvania-osobnych-udajov-cookies

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.