Skip to content

NEVASTANE HTF

Teplonosná kvapalina určená pre uzatvorené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez prístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je odporúčaný produkt pre vyhrievacie okruhy v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Na vykurovanie obytných a priemyselných priestorov, výrobu pary, ohrievanie vody, vyhrievanie teplých kúpeľov, autoklávov, reaktorov, pecí, lisov, sušiacich tunelov, formovacích strojov, termoreguláciu skladových kontajnerov atď…

SERIOLA 1510 

Teplonosná kvapalina na báze minerálnych olejov určená na prenos tepla tak v priemysle, ako aj v domácnostiach, pri výrobe pary a ohreve vody, pre horúce kúpele, sterilizátory, reakčné nádoby, vysoké pece, lisy, tunelové sušičky, vstrekovacie stroje, klimatizácie a riadenie teploty v skladovacích a výrobných priestoroch (cementárne, papierne, drevospracujúci priemysel).

  • ISO 6743/12 L-QC
  • DIN 51502 L

SERIOLA ETA 32, 100

Teplonosná kvapalina na báze minerálnych olejov určená na prenos tepla,  tak v priemysle, ako i v domácnostiach, pro horúce kúpele, sterilizátory, reakčné nádoby, vysoké pece, lisy, tunelové sušičky, vstrekovacie stroje, klimatizácie a riadenie teploty v skladovacích a výrobných priestoroch (cementárne, papierne, drevospracujúci priemysel), výrobu pary a ohrev vody. V porovnaní s bežnými teplonosnými kvapalinami má výbornú odolnosť proti tepelnému krakovaniu.

  • ISO 6743/12 L-QC
  • DIN 51502 L
  • SERIOLA ETA 32 splňuje požiadavky Francúzskeho zdravotného ústavu pre ohrev pitnej vody

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.