Skip to content

Rubia: Motorové oleje pre nákladné vozidlá

Je čas dôverovať svojmu motorovému oleju

Produkt Rubia, 5l

Technológia motorových olejov schválená výrobcami nákladných vozidiel

Odporúča viac ako 200 výrobcov úžitkových vozidiel

Produkty Rubia boli 200-krát testované a schválené viac ako poprednými výrobcami ťažkých úžitkových vozidiel (Original Equipment Manufacturers -OEM-)

Tieto schválenia jednotlivých produktov sú zárukou, že oleje Rubia sú 100 % kompatibilné s technológiou motorov príslušných výrobcov.

Prémiové produkty a riešenia na mieru na zvýšenie vašej prevádzkovej efektivity

Spoločnosť TotalEnergies predlžuje životnosť a znižuje náklady na údržbu vďaka radu prémiových motorových olejov Rubia, ktoré sú testované v prevádzke v rámci skúšok vozového parku a schválené výrobcami ťažkých vozidiel. K tomuto cieľu prispieva aj služba LubAnac poskytovaním spätnej väzby vo forme analýz použitého oleja, ktoré vykonáva technický servisný tím spoločnosti v teréne.

Spoločnosť TotalEnergies vyvíja svoje mazivá na mieru vo svojom najmodernejšom výskumnom a vývojovom centre vo Francúzsku. Produkty sa vyvíjajú v úzkej spolupráci s výrobcami vozidiel, aby sa zabezpečilo splnenie ich zložitých a náročných technických požiadaviek.

* Pre celý rad Rubio.

Rubia sa stará o váš motor

Zistite viac

Predstavujeme rad Rubia Optima 3100

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.