Skip to content

Výhody motorových olejov Rubia

Rubia sa stará o váš motor

Dlhá životnosť motora: ochrana proti mechanickému opotrebovaniu

Produkty Rubia obsahujú špeciálne molekuly, ktoré na kovových povrchoch vytvárajú silný film, ktorý znižuje mechanické opotrebovanie pri vysokých tlakoch a extrémnych teplotách, čím predlžuje životnosť motora.

Hladší chod a nižšia spotreba motora: čistejšie motory

Pokročilé aktívne molekuly v produktoch Rubio zabraňujú tvorbe škodlivých usadenín tým, že zabezpečujú ich rozptýlenie. Produkty tak zlepšujú životnosť motora a zabezpečujú plynulejšiu a úspornejšiu prevádzku.

Dlhšie intervaly výmeny oleja: odolnosť voči oxidácii

Syntetické základné oleje, ktoré sa vyznačujú mimoriadnym obsahom antioxidačných aditív, zvyšujú odolnosť produktov Rubio voči oxidácii, a to aj pri extrémnych teplotách, čím sa predlžujú intervaly výmeny oleja.

Nižšia spotreba oleja: lepšia ochrana proti opotrebovaniu a čistejší motor

Produkty Rubio so špeciálnymi aditívami proti opotrebovaniu minimalizujú množstvo motorového oleja vstupujúceho do spaľovacej komory, čím znižujú spotrebu oleja.

Vplyv na zníženie spotreby: vynikajúca ochrana aj pri nízkej viskozite

Motorové oleje môžu prispieť k úspore paliva reguláciou viskozity a znížením trenia. Nižšia viskozita maziva znižuje celkové trenie v motore, čo sa pozitívne prejaví v nižšej spotrebe. Produktový rad Rubia FE je schválený výrobcami ťažkých úžitkových vozidiel na použitie v ich motoroch, aby sa docielilo zníženie spotreby paliva.

Dlhá životnosť zariadenia, nižšie náklady na údržbu: kompatibilita so systémami čistenia výfukových plynov

Vďaka technológii s nízkym obsahom SAPS (nízky obsah sulfátového popola, fosforu a síry) pomáhajú produkty Rubio predchádzať zanášaniu časticových filtrov (DPF) a chránia motory vybavené systémami čistenia výfukových plynov, čím znižujú náklady na údržbu a prispievajú k ochrane životného prostredia.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.