Skip to content

Ľudské zdroje Skupiny TotalEnergies

Dialóg, otvorenosť, rovnosť príležitostí, rozmanitosť, mobilita a rast zručností sú hodnoty, ktoré formujú politiku ľudských zdrojov Skupiny TotalEnergies, ktorej zamestnanci pochádzajú z najrôznejších prostredí.

Skupina TotalEnergies priťahuje mnoho talentovaných ľudí, a to ako skúsených, tak tých, ktorí len začínajú, z najrôznejších národnostných, kultúrnych a sociálnych prostredí. Na pozíciách vo viac ako 500 profesiách im ponúkame príležitosti v mnohých špecializáciách vrátane geológie, výskumu a vývoja. Ale tiež v marketingu, predaji, logistike a mnohých ďalších. Zamestnancov motivujeme a usilujeme sa o ich vernosť prostredníctvom veľmi ústretové politiky ľudských zdrojov, ktorá ponúka množstvo kariérnych ciest a možnosťou profesijného rastu. Veríme, že vďaka tejto podpore zvládnu všetky nové výzvy.

Silné hodnoty

Skupina TotalEnergies najíma každý rok približne 10 000 ľudí, 75% z nich v oblastiach mimo Európy. Pracujú pre nás príslušníci viac ako 130 národností.

Pre zaistenie profesného rastu zamestnancov stojí naša politika ľudských zdrojov na štyroch hlavných pilieroch:

  • Rôznorodosť pôvodu, vzdelanie a kultúr je zaručený zdroj obohatenia, ktorý nám pomáha porovnať uhly pohľadu na lepšie predpovedanie trendov a zmien globalizovaného sveta.
  • Mobilita, ktorá zamestnancom umožňuje prechod na inú prácu, úsek alebo do inej krajiny a pomáha im dosiahnuť kariérnych cieľov.
  • Spravodlivosť založená na individuálnych kompenzáciami, výnimočných zamestnaneckých výhodách a progresívne politike odmeňovania zamestnancov akciami.
  • Vedomie zodpovednosti za naše záväzky, ktoré preukazujeme prostredníctvom každodenných akcií na celom svete, a intenzívne zameranie na etiku, bezpečnosť a trvalo udržateľný rozvoj.

ŽIADOSŤ

Ak vás ponuka práce zaujala a máte záujem pracovať pre spoločnosť TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o. so sídlom v Prahe, pošlite prosím svoje CV a sprievodný list.

Poslať žiadosť

V prípade záujmu o prácu pre inú časť našej skupiny, v inej krajine alebo pre koncernovú centrálu navštívte prosím odkaz kariéra v TotalEnergies Group.

TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

PRACOVNÉ POZÍCIE

Motivuje Vás rast, dynamika, prostredie medzinárodnej spoločnosti, priateľská atmosféra, inovácie? Pridajte sa k nám!

TotalEnergies je jedna z najväčších svetových, verejne obchodovateľných energetických korporácii. Naše prevádzky zamestnávajú viac než 100.000 zamestnancov vo viac ako 130 štátoch sveta.

Pobočka spoločnosti TotalEnergies je prítomná v Slovenskej republike od roku 2004 a venuje sa predovšetkým obchodu s olejmi a mazivami pre automobilový a strojárenský priemysel.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.