Skip to content

Ľudské zdroje Skupiny TotalEnergies

Dialóg, otvorenosť, rovnosť príležitostí, rozmanitosť, mobilita a rast zručností sú hodnoty, ktoré formujú politiku ľudských zdrojov Skupiny TotalEnergies, ktorej zamestnanci pochádzajú z najrôznejších prostredí.

Skupina TotalEnergies priťahuje mnoho talentovaných ľudí, a to ako skúsených, tak tých, ktorí len začínajú, z najrôznejších národnostných, kultúrnych a sociálnych prostredí. Na pozíciách vo viac ako 500 profesiách im ponúkame príležitosti v mnohých špecializáciách vrátane geológie, výskumu a vývoja. Ale tiež v marketingu, predaji, logistike a mnohých ďalších. Zamestnancov motivujeme a usilujeme sa o ich vernosť prostredníctvom veľmi ústretové politiky ľudských zdrojov, ktorá ponúka množstvo kariérnych ciest a možnosťou profesijného rastu. Veríme, že vďaka tejto podpore zvládnu všetky nové výzvy.

Silné hodnoty

Skupina TotalEnergies najíma každý rok približne 10 000 ľudí, 75% z nich v oblastiach mimo Európy. Pracujú pre nás príslušníci viac ako 130 národností.

Pre zaistenie profesného rastu zamestnancov stojí naša politika ľudských zdrojov na štyroch hlavných pilieroch:

  • Rôznorodosť pôvodu, vzdelanie a kultúr je zaručený zdroj obohatenia, ktorý nám pomáha porovnať uhly pohľadu na lepšie predpovedanie trendov a zmien globalizovaného sveta.
  • Mobilita, ktorá zamestnancom umožňuje prechod na inú prácu, úsek alebo do inej krajiny a pomáha im dosiahnuť kariérnych cieľov.
  • Spravodlivosť založená na individuálnych kompenzáciami, výnimočných zamestnaneckých výhodách a progresívne politike odmeňovania zamestnancov akciami.
  • Vedomie zodpovednosti za naše záväzky, ktoré preukazujeme prostredníctvom každodenných akcií na celom svete, a intenzívne zameranie na etiku, bezpečnosť a trvalo udržateľný rozvoj.

ŽIADOSŤ

Ak vás ponuka práce zaujala a máte záujem pracovať pre spoločnosť TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o. so sídlom v Prahe, pošlite prosím svoje CV a sprievodný list.

Poslať žiadosť

V prípade záujmu o prácu pre inú časť našej skupiny, v inej krajine alebo pre koncernovú centrálu navštívte prosím odkaz kariéra v TotalEnergies Group.

TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

PRACOVNÉ POZÍCIE

Motivuje Vás rast, dynamika, prostredie medzinárodnej spoločnosti, priateľská atmosféra, inovácie? Pridajte sa k nám!

TotalEnergies je jedna z najväčších svetových, verejne obchodovateľných energetických korporácii. Naše prevádzky zamestnávajú viac než 100.000 zamestnancov vo viac ako 130 štátoch sveta.

Pobočka spoločnosti TotalEnergies je prítomná v Slovenskej republike od roku 2004 a venuje sa predovšetkým obchodu s olejmi a mazivami pre automobilový a strojárenský priemysel.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.