Skip to content

CERAN XM 100, 220, 460, 720

Plastické mazivo  NOVEJ GENERÁCIE kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom, vysokým teplotám a vode. Nový typ spevňovadla výrazne zlepšuje prevádzkové vlastnosti pri zachovaní veľmi vysokej čerpateľnosti maziva  a možno ho použiť aj pre aplikácie pri vyšších rýchlostiach.  CERAN XM je vhodný na mazanie všetkých mechanizmov a súčastí s vysokým zaťažením, rázmi a prevádzkovými podmienkami, kde je mazivo v častom kontakte s vodou.

  • ISO 6743-9: L-XBF HB 1/2
  • DIN 51 502: KP1/2R-25 alebo -30

Viac informácií

 

CERAN XS 80, 320

Plastické mazivo  NOVEJ GENERÁCIE kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom, nízkym teplotám a vode. Veľmi výkonné syntetické mazivo pre  široký rozsah pracovných teplôt. Vhodné pre veľmi vysoké rýchlosti (XS 80). Zaisťuje zníženie spotreby mazív - long life plastické mazivo.

  • ISO 6743-9:L-XEFIB1/2
  • DIN 51502:KP1/2R-50 alebo -30

 

CERAN AD PLUS

Plastické mazivo na báze kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom a vode. Vyvinuté na  ochranu súčiastok a určené na mazanie klzných koľajníc, oceľových lán, navijakov, menších otvorených prevodov a reťazí vystavených náročným podmienkam. Používa sa v lodnej doprave, cementárňach, baniach a lomoch, prístavoch (napr. žeriavy) a na ďalšie účely v „ťažkom“ priemysle.

  • ISO 6743-9: L-XBDIB 0
  • DIN 51 502: OGP0N-20

 

CERAN GEP

Plastické mazivo na báze kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom, vysokým teplotám a vode s obsahom pevných mazív. Je určené predovšetkým na mazanie otvorených bubnových prevodov, jednoduchých a dvojitých prevodov s pastorkom a mlynských kolies prevádzkovaných v náročných podmienkach. Je určené na mazanie zariadení predovšetkým v cementárňach a cukrovaroch (klzné ložiská, pastorky, otvorené prevody).

  • ISO 6743-9: L-XBF HB 0
  • DIN 51 502: OGPF0R-20

 

NEVASTANE XS 80, 320

Syntetické potravinárske plastické mazivo na báze kalcium-sulfonátového komplexu pre náročné aplikácie. Vhodné pre vysoké zaťaženie a vysoké rýchlosti (XS 80) v širokom rozsahu pracovných teplôt. Mimoriadna odolnosť proti vode. Zaisťuje zníženie spotreby mazív - long life plastické mazivo.

  • ISO 6743-9: L-XEDIB1/2
  • DIN 51502:KP1/2-50 alebo -30

Viac informacií

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.