Skip to content

Vďaka našim hlbokým znalostiam priemyselných procesov sme vyvinuli oleje a plastické mazivá na mieru Vašim požiadavkám pri výrobe. Spolupracujeme s expertmi priamo v oceliarstve, chemickom, energetickom a automobilovom priemysle, v kovovýrobe, metalurgii, banskom, stavebnom, papierenskom a potravinárskom priemysle a vo výrobe spotrebného tovaru. Zlepšovanie ich výroby je pre nás prioritou. Máme niekoľko výskumných centier, kde spoločne pracujú odborníci z oblastí chémie, mechaniky a tribológie. Úzka spolupráca s výrobcami zariadení nám umožňuje vyvíjať a testovať výrobky zajtrajška už dnes a zaručiť optimálny výkon a ochranu Vašich strojov a zariadení.

Výrobky bezpečné a šetrné voči životnému prostrediu

Prijali sme záväzok k bezpečnosti, ochrane zdravia a životného prostredia. Naše výskumné a vývojové tímy sa zameriavajú na znižovanie množstva emisií skleníkových plynov, zvyšujú mieru biologickej odbúrateľnosti a možnosti recyklácie našich výrobkov.

Služby s vysokou pridanou hodnotou

Naše znalosti mazív a prostredia priemyselných trhov nám umožňujú pomôcť Vám optimalizovať produktivitu Vášho zariadenia a zvýšiť tak Vašu konkurencieschopnosť. Môžete ťažiť z našich odporúčaní, posudkov a súvisiacich popredajných služieb vrátane: racionalizácie a organizácie mazacích operácií, údržby, laboratórnych analýz použitých mazív a školení Vašich tímov.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.