Skip to content

Vďaka našim hlbokým znalostiam priemyselných procesov sme vyvinuli oleje a plastické mazivá na mieru Vašim požiadavkám pri výrobe. Spolupracujeme s expertmi priamo v oceliarstve, chemickom, energetickom a automobilovom priemysle, v kovovýrobe, metalurgii, banskom, stavebnom, papierenskom a potravinárskom priemysle a vo výrobe spotrebného tovaru. Zlepšovanie ich výroby je pre nás prioritou. Máme niekoľko výskumných centier, kde spoločne pracujú odborníci z oblastí chémie, mechaniky a tribológie. Úzka spolupráca s výrobcami zariadení nám umožňuje vyvíjať a testovať výrobky zajtrajška už dnes a zaručiť optimálny výkon a ochranu Vašich strojov a zariadení.

Výrobky bezpečné a šetrné voči životnému prostrediu

Prijali sme záväzok k bezpečnosti, ochrane zdravia a životného prostredia. Naše výskumné a vývojové tímy sa zameriavajú na znižovanie množstva emisií skleníkových plynov, zvyšujú mieru biologickej odbúrateľnosti a možnosti recyklácie našich výrobkov.

Služby s vysokou pridanou hodnotou

Naše znalosti mazív a prostredia priemyselných trhov nám umožňujú pomôcť Vám optimalizovať produktivitu Vášho zariadenia a zvýšiť tak Vašu konkurencieschopnosť. Môžete ťažiť z našich odporúčaní, posudkov a súvisiacich popredajných služieb vrátane: racionalizácie a organizácie mazacích operácií, údržby, laboratórnych analýz použitých mazív a školení Vašich tímov.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.