Skip to content

COPAL EP 2

Plastické mazivo na báze alumínium komplex, odolné proti vysokým teplotám a extrémnym zaťaženiam.

COPAL EP 2 predstavuje plastické mazivo formulované pre aplikácie v priemysle, poľnohospodárstve, stavebnom sektore a v náročných mechanizmoch mobilných strojných zariadení.

Typické aplikácie predstavujú rázovo zaťažené ložiská, vysoko zaťažené prevodové spoje, mobilné žeriavy, lisy a pod. Mazivo vhodné najmä na rôzne použitie v priemysle a stavebníctve pri náročných prevádzkových podmienkach (vysoké teploty a tlaky).

  • ISO 6743-9: L-XBDEB 2
  • DIN 51 502 KP2N -20
  • COPAL GEP 0

COPAL GEP 0

Plastické mazivo na báze alumínium komplex s pevnými mazivami – odolné proti vode, vysokým teplotám a extrémnym zaťaženiam.

COPAL GEP 0 je prednostne navrhnutý na použitie v otvorených prevodoch, jednoduchých alebo dvojitých pastorkoch pecí a mlynov pracujúcich za náročných podmienok. Použitie v cementárenskom a ťažkom priemysle.

NEVASTANE XMF 00, 0, 1, 2

Viacúčelové mazivá znášajúce extrémne tlaky, vhodné pre náhodný styk s potravinami. Založené na komplexe hlinitého mydla, bieleho minerálneho oleja a vybraných aditív. Špeciálne prepracované zloženie ponúka nové biele viacúčelové mazivá s lepším výkonom v prítomnosti vody s výnimočným výkonom pri zaťažení extrémnym tlakom pre stupne 1 a 2. Odporúčané na použitie všade tam, kde dochádza k vysokému zaťaženiu zariadení, v potravinárskom a nápojovom priemysle. Pre zaťažené prevody a ložiská, baliace a plniace stroje a pod. prevádzkované v širokom rozpätí pracovných teplôt od -20 °C do +150 °C.

  • NSF H1
  • Kosher
  • Halal
  • ISO 21469
  • ISO 6743-4 HM

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.