Skip to content

CIRKAN RO 32 - 460

Minerálny olej s obsahom aditív a ideálnou viskozitou na mazanie pohyblivých častí, prevádzkovaných pri vysokých teplotách. Poskytuje protikoróznu ochranu zariadení a vyniká odolnosťou proti oxidácii. Výborné vlastnosti proti penivosti.

  • ISO 6743/4 HL
  • ISO 6743/6 CKB
  • ISO 11158 HL
  • ISO 12925-1 CKB

CORTIS SHT 200 

Syntetický olej na mazanie pohyblivých mechanizmov pracujúcich za veľmi vysokých teplôt. Veľmi dobré protikorózne vlastnosti, ktoré zaručujú ochranu kovových častí. Zaisťuje trvalé mazanie zariadení pri teplote až +240 °C.

MISOLA  ASC  100-320

Minerálny olej na mazanie vysoko zaťažovaných ložísk papierenských strojov bez obsahu popola.  Vhodný na mazanie súčastí papierenských strojov pracujúcich vo vlhkom i suchom prostredí. Dlhá životnosť oleja vďaka veľmi dobrej tepelnej stabilite a odolnosti proti oxidácii. Veľmi dobrá odolnosť proti korózii i pri pôsobení kyselín vo vode.

  • ISO 12925-1CKD Voith-Metso-SKF-FAG

CORTIS XHT 68, 245, 320

Cortis XHT je syntetický olej obzvlášť vhodný na mazanie pohyblivých mechanizmov pri veľmi vysokých teplotách. Vhodný na mazanie valčekových reťazí, valcov dopravníkov, vačiek a ďalších mechanizmov sušiacich pecí a pod. Mazanie reťazí a vodiacich líšt strojov používaných pri kontinuálnej výrobe drevených dosiek. Zaisťuje kontinuálne mazanie mechanizmov až do 280 °C. Zabraňuje tvorbe tvrdých a pevných usadenín a lepivých lakov pri vysokých teplotách: výborná tepelná stabilita.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.