Skip to content

MULTIS COMPLEX SHD 00, 32, 100, 220, 460

Syntetické vysokovýkonné plastické mazivá pre extrémne tlaky na báze lítiovo-vápenatého komplexu. Odporúčané na mazanie v najrôznejších priemyselných aplikáciách v náročných prevádzkových podmienkach, najmä pri vysokých teplotách alebo nízkych teplotách, pri ktorých už lítiové mydlá alebo bežné mazivá na báze lítiového komplexu nestačia. Osobitne vyvinuté pre suchú časť procesu výroby papiera, hlavne pre plstené valce.

  • ISO 6743-9: L-XEEHB 00, 2 alebo 1/2
  • DIN 51502: KP2, 00 alebo 1/2 P-50

MULTIS COMPLEX EP 2, 3

Viacúčelové mazivo pre extrémne tlaky a vysoké teploty na báze lítiového komplexu. Vyvinuté na mazanie pri najrôznejších priemyselných aplikáciách v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach, najmä pri vysokých teplotách, pri ktorých už lítiové mazivá nestačia. Určené na mazanie zaťažených klzných, guľôčkových a valčekových ložísk, uloženie kolies, podvozkov a rôznych rázovo alebo vibráciami zaťažovaných aplikácií v doprave, poľnohospodárstve a terénnych automobiloch. Vhodné ako hlavné mazivo pre priemyselné aplikácie vyžadujúce stupeň NLGI 2. Plastické mazivo odolávajúce extrémnym tlakom, odolné voči vysokým teplotám.

  • ISO 6743-9: L-XBE HB 2 alebo 3
  • DIN 51502: KP2P alebo 3N- 20

MULTIS COMPLEX HV 2

Viacúčelové plastické mazivo so zvýšenou viskozitou základového oleja na báze lítiového komplexu pre náročné aplikácie pri extrémnych tlakoch  a vysokých teplotách, kde je použitie konvenčných lítiových mazív obmedzené.  Určené na mazanie vysoko zaťažených guľôčkových a valivých ložísk, univerzálnych kĺbov, podvozkov a rôznych rázovo zaťažených alebo vibrujúcich dopravných, poľnohospodárskych a stavebných mechanizmov prevádzkovaných vo vlhkom a prašnom prostredí.

  • ISO 6743-9:L-XBEHB 2
  • DIN 51502:KP2P-30 

Viac informácií

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.