Skip to content

MULTIS MS 2

MULTIS MS 2 je plastické mazivo pre extrémne tlaky na báze lítium kalcium so sírnikom molybdénu.

Originálne plastické mazivo, formulované na mazanie najrôznejších rázovo zaťažovaných alebo vibračných aplikácií v doprave, poľnohospodárstve, stavebníctve a pod., prevádzkovaných vo vlhkom, prašnom alebo suchom prostredí.

Mazivo odporúčané tiež na medzné mazanie pri vysokom zaťažení a teplotách. V prípade náhodného prehriatia garantuje prítomnosť sírnika molybdénu spoľahlivé mazanie zamedzujúce zadretiu, spekaniu a zablokovaniu mazaného mechanizmu.

MULTIS EP 2

Viacúčelové plastické mazivo na lítiovo-vápenatej báze pre extrémne tlaky vyvinuté na mazanie zaťažených guľôčkových a valivých ložísk, ložísk kolies, univerzálnych kĺbov, podvozkov a rôznych rázovo zaťažených mechanizmov, prevádzkovaných vo vlhkom, prašnom alebo suchom prostredí. Vhodné ako univerzálne mazivo pre priemyselné aplikácie vyžadujúce NLGI 2.

  • ISO 6743-9 : L-XBCEB 2 Schválený DAIMLER CHRYSLER 67.0 
  • DIN 51 502 : KP2K-25 

MULTIS XHV 2

Viacúčelové plastické mazivo na lítiovo-vápenatej báze pre extrémne tlaky vyvinuté na najrôznejšie použitie pri mazaní mechanizmov prevádzkovaných pri stredných a nízkych rýchlostiach, ktoré sú namáhané výnimočne vysokou záťažou vo vlhkom, prašnom a/alebo suchom prostredí. Zvlášť vhodné na použitie v doprave a/alebo ako viacúčelové plastické mazivo EP, pomaly bežiace a silne zaťažené priemyslové a “terénne” aplikácie, pri ktorých je s mazivom v častom kontakte voda.

  • ISO 6743-9: L-XBCHB 2
  • DIN 51 502: KP2K-20

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.