Skip to content

Výberom komplexného radu mazív TotalEnergies nepripustíte kompromisy v oblasti kvality. Náš rad výrobkov pokrýva všetky Vaše potreby starostlivosti, od vašich osobných automobilov až po poľnohospodárske stroje.

Automobily

Rady vysokovýkonných mazív značiek TotalEnergies a ELF vám vždy ponúkajú ten správny výrobok.

Objavte naše mazivá pre automobily

Motocykle

Výrobky značky ELF spĺňajú všetky požiadavky všetkých typov motocyklov a ich motorov pre akýkoľvek spôsob použitia.

Objavte naše mazivá pre motocykle

Doprava

Či už máte na starosti automobilový park ťažkých vozidiel, alebo ich predávate, mazivá TotalEnergies sú ideálnym partnerom na udržanie nákladných vozidiel a autobusov vo výbornej forme. Využite výhody našich výrobkov - od zníženia spotreby až k predĺženiu životnosti vašich strojov.

Objavte naše mazivá pre nákladné vozidlá a autobusy

Zemné práce – Stavebné stroje

Ako výrobca, dodávateľ, alebo prevádzkovateľ zemných strojov budete vždy hľadať mazivá, ktoré umožnia vašim strojom prevádzku na najvyššej možnej úrovni. Pripravujeme oleje priamo pre vás, aby ochránili motory a celé systémy strojov, s ktorými vy alebo vaši klienti pracujete každý deň.

Objavte naše mazivá pre zemné práce

Poľnohospodárske vozidlá

Značka TotalEnergies ponúka komplexný rad mazív priamo určených pre poľnohospodársku techniku a vozidlá. Poskytujeme spoľahlivé, praktické a ekonomické riešenia pre celý tento náročný sektor trhu. 

Objavte naše mazivá pre poľnohospodárske vozidlá

Novinky

Objavte novinky o našich výrobkoch

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.