Skip to content

Projekt „Stop Card“ znamená nebyť ľahostajný voči svojmu okoliu na pracovisku a predovšetkým bez obáv vyjadriť svoje názory týkajúce sa bezpečnosti.

Je známe, že riziká na pracovisko bývajú často podceňované. A práve bezpečnosť osôb, zariadenia alebo životného prostredia sa stala základom našej spoločnej stratégie.

Všetkým úrazom možno predchádzať, a to vďaka vlastnej sebakontrole a všímavosti voči okoliu. Tento projekt dáva všetkým zamestnancom spoločnosti TotalEnergies vrátane externých pracovníkov právomoc a zodpovednosť na to, aby mohli bez rizika postihu zastaviť akúkoľvek činnosť, správanie alebo situáciu na pracovisku TotalEnergies, ktorú nebudú považovať za bezpečnú, alebo ak sa budú domnievať, že dané podmienky by mohli viesť k nehode.

Každý zamestnanec alebo pracovník spoločnosti TotalEnergies má dispozícii svoju vlastnú kartu s jasne vyznačenými krokmi a postupom, ako pri takejto situácii správne konať.

Stop Card je pre každého cestou, ako sa zapojiť do boja za bezpečnosť pre všetkých!

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.