Skip to content

Naše tímy inžinierov a technikov vyvíjajú na mieru prispôsobené mazivá, ktoré spĺňajú špecifické požiadavky pretekárov na špičkovej úrovni.

Pretekárske produkty ELF sa stali základom vo svete motoristického športu a synonymom pre špičkovú výkonnosť vďaka mnohým víťazstvám, ktoré získali jazdci pretekajúci pod našimi farbami.

Extrémne mazivá pre extrémne podmienky!

Pretekárske mazivá a kvapaliny ELF sú špecificky vytvorené pre extrémne podmienky vyskytujúce sa v motoristickom športe. Poskytujú:

  • výkonnosť: menšie vnútorné trenie (motor a prevodovka),
  • mechanickú ochranu: zachovávajú trvalú olejovú vrstvu,
  • prenos tepla: lepšie chladenie motora.

Vďaka svojim historickým úspechom a prítomnosti v pretekárskom svete je spoločnosť ELF privilegovaným motoristickým partnerom v službách veľkých federácií, napr. FIA, FIM, CIK a FFSA.

Pretekárske produkty ELF sú distribuované prostredníctvom našej celosvetovej siete distribútorov. Distribútori značky ELF, ktorí sú vyberaní podľa technických zručností a poznatkov z pretekárskeho sveta, sú neustále k dispozícii, aby vám ponúkli svoju pomoc a rady.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.