Skip to content

SPECIS CU

Plastické mazivo s obsahom medi zamedzujúce korózii a zadieraniu mechanizmov vystavených extrémnym prevádzkovým podmienkam. Určené najmä na montáž dielov, ktoré sú náchylné ku korózii alebo oxidácii a následne je potom ťažké ich demontovať.

SPECIS CU je mazivo účinné pri mechanizmoch alebo súčastiach, ktoré sú vystavené korózii, ako je to pri styku s morskou vodou a tiež napr. v spojovacích článkoch mechanických bŕzd vozidiel.

Plastické mazivo bolo vyvinuté pre rôzne matice a skrutky výfukových potrubí spaľovacích motorov, ktoré sa často zadierajú vplyvom vysokých teplôt.

  • DIN 51502 MPF1U -20
  • ISO–L-X BGBB 1

STATERMIC XHT

Špeciálne plastické mazivo s formuláciou obsahujúcou kvapalnú a pevnú zložku fluóru na použitie pri vysokých teplotách  a pri možnom kontakte s parami kyselín a solvantov. STATERMIC NR sa používa:

  • na mazanie všetkých ložísk a súčastí vystavených účinkom pár kyselín a solvantov alebo žiarenia,
  • na mazanie ložísk pri teplotách dosahujúcich periodicky 300 °C a nepretržite 250 °C,
  • všade, kde dochádza k zhoršeniu funkcie zariadenia, ktoré vedie k zastaveniu prevádzky a vyššej spotrebe náhradných dielov.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.