Skip to content

SPECIS CU

Plastické mazivo s obsahom medi zamedzujúce korózii a zadieraniu mechanizmov vystavených extrémnym prevádzkovým podmienkam. Určené najmä na montáž dielov, ktoré sú náchylné ku korózii alebo oxidácii a následne je potom ťažké ich demontovať.

SPECIS CU je mazivo účinné pri mechanizmoch alebo súčastiach, ktoré sú vystavené korózii, ako je to pri styku s morskou vodou a tiež napr. v spojovacích článkoch mechanických bŕzd vozidiel.

Plastické mazivo bolo vyvinuté pre rôzne matice a skrutky výfukových potrubí spaľovacích motorov, ktoré sa často zadierajú vplyvom vysokých teplôt.

  • DIN 51502 MPF1U -20
  • ISO–L-X BGBB 1

STATERMIC XHT

Špeciálne plastické mazivo s formuláciou obsahujúcou kvapalnú a pevnú zložku fluóru na použitie pri vysokých teplotách  a pri možnom kontakte s parami kyselín a solvantov. STATERMIC NR sa používa:

  • na mazanie všetkých ložísk a súčastí vystavených účinkom pár kyselín a solvantov alebo žiarenia,
  • na mazanie ložísk pri teplotách dosahujúcich periodicky 300 °C a nepretržite 250 °C,
  • všade, kde dochádza k zhoršeniu funkcie zariadenia, ktoré vedie k zastaveniu prevádzky a vyššej spotrebe náhradných dielov.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.