Skip to content

Absolútne všestranný asfalt, ktorý je k dispozícii v mnohých variantoch 

Rad AZALT je vhodný predovšetkým na výrobu horúcich a teplých asfaltových zmesí, ale aj na iné úpravy, ako sú napríklad liate asfalty a tenké vrstvy.

AZALT  sa vyrába v súlade s európskymi špecifikáciami. Väčšinu výrobkov tohto radu je možné dodať ihneď z rafinérie v Leune, z našej výrobnej jednotky v Kouřimi, alebo je možné ich na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov, po predchádzajúcom objednaní, vyrobiť.  

Karty bezpečnostných údajov k tomuto výrobku sú k dispozícii pod týmto odkazom

Vlastnosti radu 

  • Všestranný výrobok pre cestné staviteľstvo.
  • Vlastnosti výrobku sú v súlade s požiadavkami ČSN EN 12 591.
  • K dispozícii tiež s aditívami na zvýšenie priľnavosti a/alebo s aditívami upravujúcimi viskozitu výrobku a šetriacimi životné prostredie.
  • Špecifikácie výrobkov radu AZALT je možné nájsť v Prehľade asfaltových výrobkov.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.