Skip to content

Spoľahnite sa na kompletný rad výrobkov priamo určených na poľnohospodárske stroje a vozidlá. Ponúkame praktické a ekonomické riešenia potrieb tohto odvetvia. Postaráme sa, aby vaše stroje boli v dobrej kondícii. Znížime náklady na opravy vašich strojov a predĺžime ich životnosť.

Na vaše stroje sa budete môcť spoľahnúť, hlavne počas žatvy.

Produkty sme testovali a nechali schváliť najväčšími výrobcami poľnohospodárskych strojov a ťažkej techniky (výrobcami originálneho vybavenia – OEM). Toto odporúčanie vám dáva oficiálnu záruku, že produkty TOTAL AGRI sú 100% vhodné s vybavením a technológiami výrobcov.

 

Ako zvýšiť životnosť strojov a znížiť náklady na údržbu?

Vďaka prémiovým produktom a riešeniam šitým na mieru vašim strojom zvýšite svoju prevádzkovú efektivitu.

 • Prémiový rad TOTAL AGRI navrhnuté a vylepšované zloženie v posledných 60 rokoch, všetko sme testovali v reálnych podmienkach a získali schválenie výrobcami OEM.
 • ANAC AGRIsystém riadenia vozového parku, ktorý je založený na analýze olejov a podpore odborníkmi z odboru poľnohospodárstva. Viac o ANAC sa dozviete tu.

Rad TOTAL AGRI

S desiatkami rokov skúseností v tomto odbore ponúkame v segmente TOTAL AGRI kompletný rad inovatívnych produktov pokrývajúcich všetky typy aplikácií:

 • TRACTAGRI – mazivá pre motory
 • DYNATRANS – mazivá pre prevodovky (UTTO a nápravy)
 • MULTAGRI, STOU – multifunkčné mazivá
 • HYDRAGRI – hydraulické kvapaliny
 • PROSYLVA – maziva pre domáce poľnohospodárstvo/záhradníctvo
 • PROSYLVA CHAIN – mazivá pre reťazové píly
 • A-GREASE – plastické mazivá pre poľnohospodárstvo
 • COOLAGRI – chladiace kvapaliny pre poľnohospodárstvo
 • AGRITRAITE alebo VACUUM PUMP – mazivá pre dojacie stroje

Naše mazivá na úsporu paliva (Fuel Economy) a bio-mazivá sú ekologické a nákladovo efektívne reakcie na požiadavky priemyslu, ktorý neustále potrebuje spoľahlivé zariadenia, ktoré rovnako spĺňajú ekologické predpisy.

Kompletné informácie nájdete v novom katalógu TOTAL AGRI. Zatiaľ je dostupný len v angličtine. Ak máte otázky, neváhajte kontaktovať jedného z našich distribútorov alebo obchodného zástupcu TotalEnergies.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.