Skip to content

Špeciálne kvapaliny TotalEnergies sú veľmi čisté produkty, ktoré sú súčasťou nášho každodenného života. Špeciálne kvapaliny sa používajú v kozmetike, farbách, atramentoch, prípravkoch na ochranu rastlín a mnohých ďalších aplikáciách.

  1. Vysoká čistota a vysoký výkon

  2. Neustále inovácie

  3. Etika a dodržiavanie predpisov

Excellium Pro concentrate – Aditívum pre profesionálov

Vysokovýkonný multifunkčný súbor aditív určený pre dieselové vozidlá. Čistí motor a znižuje trecie straty v zariadení na vstrekovanie paliva.
Funguje pre všetkých druhy dieslových palív vrátane palív s vysokým obsahom biozložiek.

 

Ekologické riešenie

   

Naše produkty

 

Potrebujete viac informácií?

Špeciálne kvapaliny sú veľmi čisté uhľovodíky vyrobené na mieru. Ich použitie môže byť rôzne, ako napr. v:

  • kozmetike,
  • prípravkoch na ochranu rastlín,
  • mazivách,
  • náteroch,
  • atramentoch a pod.

Patria sem n-parafíny, izoparafíny a cyklické parafíny s presným rozložením uhlíka na zabezpečenie správnych vlastností pri každej aplikácii.

Tieto kvapaliny nie sú živočíšneho pôvodu. Z tohto dôvodu nemusia byť certifikované ako kóšer alebo halal. S výnimkou radu BioLife nie sú výrobky rastlinného pôvodu.

Špeciálne kvapaliny sú minerálneho pôvodu a pozostávajú výlučne z uhľovodíkov, ktoré prešli intenzívnou hydrogenáciou a následnou destiláciou za vzniku veľmi úzkych rezov.

Výrobky BioLife sú rastlinného pôvodu a sú vyrobené z hydrogenačne rafinovaného rastlinného oleja (HVO).

S výnimkou Isane IP 175 a Isane IP 185, ktoré sú „potenciálne biologicky rozložiteľné“, sú všetky produkty TotalEnergies Fluids „100 % biologicky rozložiteľné“.

Všetky výrobky radu BioLife vrátane radu Isane BioLife patria do kategórie „100 % biologicky rozložiteľných“ výrobkov.

Spoločnosť TotalEnergies Fluids vyrába tieto rozpúšťadlá vo svojich najmodernejších závodoch v Oudalle vo Francúzsku a v Bayporte v USA a predáva ich vo viac ako 70 krajinách prostredníctvom siete špecializovaných odborníkov vo svojich miestnych pobočkách.

Závod v Oudalle (Francúzsko) bol postavený koncom 60. rokov a závod v Bayporte (USA) bol spustený v roku 2016.
 

Špeciálne kvapaliny sa vyrábajú pomocou našej špičkovej technológie HDA© (hydrodearomatizácia). Vynakladáme veľké úsilie v oblasti výskumu a vývoja, aby sme pri procese HDA využívali tie najkvalitnejšie suroviny. Tieto suroviny prechádzajú riadenou katalytickou reakciou pod vysokým tlakom čistého vodíka.

Naše jednotky HDA© spolu so špeciálne navrhnutými destilačnými kolónami poskytujú zvýšenú kontrolu výroby ideálnych produktov pre našich zákazníkov. 
 

   

<img alt="HDA_production process" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/ressources/media/secured/YTo2OntzOjc6ImNvdW50cnkiO047czo0OiJkYXRlIjtOO3M6MTM6Im9yaWdpbmFsTWVkaWEiO2k6MDtzOjQ6Il9pYWEiO2k6MDtzOjI6Il9nIjtpOjE2ODkzMjQ1Nzk7czozOiJfc3QiO3M6MTA6Ijg0NjQ3MTUzNDAiO30%3D/photo-69667-hda-production-process.jpg" />

Získajte ponuku na mieru

Fotografia obchodného zástupcu
Pavol Holička

+ 421 907 673 212

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.