Skip to content

BIOMULTIS EP 2

Vysoko výkonné biologicky odbúrateľné plastické mazivo na lítiovej báze pre extrémne tlaky, vyvinuté pre cestné i terénne automobily prevádzkované v ekologicky citlivých oblastiach, ako sú poľnohospodárstvo, komunálne práce, lesné hospodárstvo alebo riečna a námorná doprava. Viacúčelové mazivo, zvlášť vyvinuté na mazanie ložísk, klzných ložísk alebo kardanových kĺbov a prispôsobené pre aplikácie v mokrom, prašnom či suchom prostredí pri strednej záťaži a rýchlostiach v doprave, poľnohospodárskej výrobe a pre terénne automobily.

  • ISO 6743-9: L-XCEEB 2
  • DIN 51502: KP2K-30

BIOMULTIS SEP 2

Viacúčelové biologicky odbúrateľné plastické mazivo na lítiovo-vápennej báze. Vyvinuté pre najrôznejšie potreby mazania za všetkých prevádzkových podmienok, obzvlášť pri vyšších prevádzkových teplotách, kde dostatočné mazanie nezaistí bežné lítiové mazivo. Zložením je určené na mazanie klzných, guľôčkových a valčekových ložísk, kardanových kĺbov, šasi a ďalších mechanizmov namáhaných rázovo alebo vibráciami. Použiteľný v doprave, poľnohospodárskej výrobe a terénnych automobiloch.

  • ISO 6743-9: L-XDDEB 2
  • DIN 51502: KPE2N-35

BIOADHESIVE PLUS

Biologicky odbúrateľné vápenaté plastické mazivo s vynikajúcou priľnavosťou a odolnosťou proti vode.

BIOADHESIVE PLUS je špeciálne vyvinuté plastické mazivo na ochranu kovových súčastí v prítomnosti vody (vrátane morskej vody), použitie v lodnom priemysle a prístavných zariadeniach na mazanie a ochranu klzných dráh, káblov, lán, navijakov, reťazí... Mazivo je výborne prispôsobené pre statickú ochranu náhradných dielov. Je tiež vhodné na stratové mazanie v oblastiach so zvýšenou mierou ochrany životného prostredia.

  • ISO 6743-9 : L-XBBIA 1
  • DIN 51 502 : ME1E –20 

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.