Skip to content

BIOMULTIS EP 2

Vysoko výkonné biologicky odbúrateľné plastické mazivo na lítiovej báze pre extrémne tlaky, vyvinuté pre cestné i terénne automobily prevádzkované v ekologicky citlivých oblastiach, ako sú poľnohospodárstvo, komunálne práce, lesné hospodárstvo alebo riečna a námorná doprava. Viacúčelové mazivo, zvlášť vyvinuté na mazanie ložísk, klzných ložísk alebo kardanových kĺbov a prispôsobené pre aplikácie v mokrom, prašnom či suchom prostredí pri strednej záťaži a rýchlostiach v doprave, poľnohospodárskej výrobe a pre terénne automobily.

  • ISO 6743-9: L-XCEEB 2
  • DIN 51502: KP2K-30

BIOMULTIS SEP 2

Viacúčelové biologicky odbúrateľné plastické mazivo na lítiovo-vápennej báze. Vyvinuté pre najrôznejšie potreby mazania za všetkých prevádzkových podmienok, obzvlášť pri vyšších prevádzkových teplotách, kde dostatočné mazanie nezaistí bežné lítiové mazivo. Zložením je určené na mazanie klzných, guľôčkových a valčekových ložísk, kardanových kĺbov, šasi a ďalších mechanizmov namáhaných rázovo alebo vibráciami. Použiteľný v doprave, poľnohospodárskej výrobe a terénnych automobiloch.

  • ISO 6743-9: L-XDDEB 2
  • DIN 51502: KPE2N-35

BIOADHESIVE PLUS

Biologicky odbúrateľné vápenaté plastické mazivo s vynikajúcou priľnavosťou a odolnosťou proti vode.

BIOADHESIVE PLUS je špeciálne vyvinuté plastické mazivo na ochranu kovových súčastí v prítomnosti vody (vrátane morskej vody), použitie v lodnom priemysle a prístavných zariadeniach na mazanie a ochranu klzných dráh, káblov, lán, navijakov, reťazí... Mazivo je výborne prispôsobené pre statickú ochranu náhradných dielov. Je tiež vhodné na stratové mazanie v oblastiach so zvýšenou mierou ochrany životného prostredia.

  • ISO 6743-9 : L-XBBIA 1
  • DIN 51 502 : ME1E –20 

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.