Skip to content

ALTIS EM 2

ALTIS EM 2 je plastické mazivo na báze polymočoviny pre vysoké teploty a rýchlosti, prednostne určené na použitie vo výrobe plnených  utesnených náplní s dlhou životnosťou.

Tiež je vhodné na mazanie ložísk, klzných vedení, ozubených hrebeňov vystavených vysokým teplotám v suchom a mierne vlhkom prostredí, ložísk elektromotorov, generátorov, ložísk extrakčných ventilátorov na horúci plyn alebo paru, ložísk sušičiek, čerpadiel, ložísk dopravníkov v sušiarňach a pre všetky ostatné aplikácie, kde sú vysoké otáčky a teploty.

ALTIS HV 1

ALTIS HV 1 je vysokoteplotné mazivo s viskóznym olejom na báze minerálneho oleja a polymočoviny.

Mazivo odporúčané najmä pre prevádzky kontinuálneho liatia, mlyny na výrobu drevených peliet a ďalšie aplikácie pri pomalých rýchlostiach a vysokých teplotách a zaťaženiach. Pokiaľ je mazivo nasadené v centrálnych mazacích systémoch, je možné ho aplikovať pri teplotách až 200 °C.

ALTIS SH 2

Syntetické, polymočovinové plastické mazivo pre vysoké rýchlosti, teploty a extrémne tlaky. Vyvinuté na priemyselné použitie a na plnenie utesnených náplní s dlhou životnosťou. Určené na mazanie ložísk, klzných ložísk a súkolesí vystavených vysokým teplotám v suchých a stredne vlhkých prostrediach, ložísk elektromotorov, generátorov, ložísk sušičiek, čerpadiel  a všetkých ďalších zariadení, kde sú otáčky a teploty vysoké a/alebo nízke.

  • ISO 6743-9: L-XDFEB 2
  • DIN 51502: KP2R- 40

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.