Skip to content

ALTIS EM 2

ALTIS EM 2 je plastické mazivo na báze polymočoviny pre vysoké teploty a rýchlosti, prednostne určené na použitie vo výrobe plnených  utesnených náplní s dlhou životnosťou.

Tiež je vhodné na mazanie ložísk, klzných vedení, ozubených hrebeňov vystavených vysokým teplotám v suchom a mierne vlhkom prostredí, ložísk elektromotorov, generátorov, ložísk extrakčných ventilátorov na horúci plyn alebo paru, ložísk sušičiek, čerpadiel, ložísk dopravníkov v sušiarňach a pre všetky ostatné aplikácie, kde sú vysoké otáčky a teploty.

ALTIS HV 1

ALTIS HV 1 je vysokoteplotné mazivo s viskóznym olejom na báze minerálneho oleja a polymočoviny.

Mazivo odporúčané najmä pre prevádzky kontinuálneho liatia, mlyny na výrobu drevených peliet a ďalšie aplikácie pri pomalých rýchlostiach a vysokých teplotách a zaťaženiach. Pokiaľ je mazivo nasadené v centrálnych mazacích systémoch, je možné ho aplikovať pri teplotách až 200 °C.

ALTIS SH 2

Syntetické, polymočovinové plastické mazivo pre vysoké rýchlosti, teploty a extrémne tlaky. Vyvinuté na priemyselné použitie a na plnenie utesnených náplní s dlhou životnosťou. Určené na mazanie ložísk, klzných ložísk a súkolesí vystavených vysokým teplotám v suchých a stredne vlhkých prostrediach, ložísk elektromotorov, generátorov, ložísk sušičiek, čerpadiel  a všetkých ďalších zariadení, kde sú otáčky a teploty vysoké a/alebo nízke.

  • ISO 6743-9: L-XDFEB 2
  • DIN 51502: KP2R- 40

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.