Skip to content

Naše tímy inžinierov a technikov vyvíjajú na mieru prispôsobené palivá určené na uspokojenie konkrétnych požiadaviek špičkových pretekárov.

Pretekárske produkty ELF sa stali základom vo svete motoristického športu a synonymom pre špičkovú výkonnosť vďaka mnohým víťazstvám, ktoré získali jazdci pretekajúci pod našimi farbami.

Palivá majstrov sveta

Palivá ELF sa už desaťročia používajú na tých najprestížnejších medzinárodných pretekoch. Sú vyrobené na mieru a garantujú:

  • výkonnosť,
  • spoľahlivosť,
  • konzistentnú kvalitu.

Vďaka svojim historickým úspechom a prítomnosti v pretekárskom svete je spoločnosť ELF privilegovaným motoristickým partnerom v službách veľkých federácií, napr. FIA, FIM, CIK a FFSA.

Pretekárske produkty ELF sú distribuované prostredníctvom našej celosvetovej siete distribútorov. Distribútori značky ELF, ktorí sú vyberaní podľa technických zručností a poznatkov z pretekárskeho sveta, sú neustále k dispozícii, aby vám ponúkli svoju pomoc a rady.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.