Skip to content

Naše tímy inžinierov a technikov vyvíjajú na mieru prispôsobené palivá určené na uspokojenie konkrétnych požiadaviek špičkových pretekárov.

Pretekárske produkty ELF sa stali základom vo svete motoristického športu a synonymom pre špičkovú výkonnosť vďaka mnohým víťazstvám, ktoré získali jazdci pretekajúci pod našimi farbami.

Palivá majstrov sveta

Palivá ELF sa už desaťročia používajú na tých najprestížnejších medzinárodných pretekoch. Sú vyrobené na mieru a garantujú:

  • výkonnosť,
  • spoľahlivosť,
  • konzistentnú kvalitu.

Vďaka svojim historickým úspechom a prítomnosti v pretekárskom svete je spoločnosť ELF privilegovaným motoristickým partnerom v službách veľkých federácií, napr. FIA, FIM, CIK a FFSA.

Pretekárske produkty ELF sú distribuované prostredníctvom našej celosvetovej siete distribútorov. Distribútori značky ELF, ktorí sú vyberaní podľa technických zručností a poznatkov z pretekárskeho sveta, sú neustále k dispozícii, aby vám ponúkli svoju pomoc a rady.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.