Skip to content

Rad FOLIA je revolúciou v oblasti kovoobrábania. Je to kvapalina na báze biologických zdrojov a vody bez olejov a emulgátorov. S vysokou lubrifikačnou schopnosťou a s vynikajúcim chladiacim výkonom ponúka používateľovi jedinečné riešenie pre celý rad kovoobrábacích operácií.

TRI HLAVNÉ VÝHODY: ZDRAVIE, BEZPEČNOSŤ A VÝKONNOSŤ

Vďaka využitiu moderných technológií prinášame na trh prvú a jedinú kovoobrábaciu kvapalinu nahrádzajúcu štandardné oleje polymérmi s biozložkami, ktoré poskytujú najlepší výkon pre spracovateľov aj pre životné prostredie.

 

Kľúčové vlastnosti kvapaliny Total Folia

 

FOLIA je revolučné riešenie v oblasti spracovania kovov. Nový produkt ponúka lepší výkon tak pre spracovateľov, ako pre životné prostredie, a to využitím inovatívnych technológií, ktoré nahrádzajú tradične používane oleje biopolymérmi.

Inovácie pre priemysel

FOLIA plní záväzok spoločnosti TotalEnergies dodávať dostupnú, spoľahlivú, čistú energiu, ktorá spĺňa najvyššie bezpečnostné a ekologické normy. Nová kvapalina rieši tri hlavné otázky - zdravie, bezpečnosť a životné prostredie - a zlepšuje pracovné podmienky našich zákazníkov.

 

Výhody kvapaliny Total Folia

 

Táto nová kovoobrábacia kvapalina je ukážkou našej schopnosti splniť potreby zákazníkov a neustále zlepšovať produkty TotalEnergies. FOLIA prináša výrazné úspory nákladov na údržbu a obnovu výrobných nástrojov a navyše zlepšuje pracovné podmienky obsluhy.

 

Vyhoveli sme potrebám našich zákazníkov a zásluhou tejto inovácie im môžeme ponúknuť zdravšie, bezpečnejšie a výkonnejšie riešenie.

 

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.