Skip to content

Rad FOLIA je revolúciou v oblasti kovoobrábania. Je to kvapalina na báze biologických zdrojov a vody bez olejov a emulgátorov. S vysokou lubrifikačnou schopnosťou a s vynikajúcim chladiacim výkonom ponúka používateľovi jedinečné riešenie pre celý rad kovoobrábacích operácií.

TRI HLAVNÉ VÝHODY: ZDRAVIE, BEZPEČNOSŤ A VÝKONNOSŤ

Vďaka využitiu moderných technológií prinášame na trh prvú a jedinú kovoobrábaciu kvapalinu nahrádzajúcu štandardné oleje polymérmi s biozložkami, ktoré poskytujú najlepší výkon pre spracovateľov aj pre životné prostredie.

 

Kľúčové vlastnosti kvapaliny Total Folia

 

FOLIA je revolučné riešenie v oblasti spracovania kovov. Nový produkt ponúka lepší výkon tak pre spracovateľov, ako pre životné prostredie, a to využitím inovatívnych technológií, ktoré nahrádzajú tradične používane oleje biopolymérmi.

Inovácie pre priemysel

FOLIA plní záväzok spoločnosti TotalEnergies dodávať dostupnú, spoľahlivú, čistú energiu, ktorá spĺňa najvyššie bezpečnostné a ekologické normy. Nová kvapalina rieši tri hlavné otázky - zdravie, bezpečnosť a životné prostredie - a zlepšuje pracovné podmienky našich zákazníkov.

 

Výhody kvapaliny Total Folia

 

Táto nová kovoobrábacia kvapalina je ukážkou našej schopnosti splniť potreby zákazníkov a neustále zlepšovať produkty TotalEnergies. FOLIA prináša výrazné úspory nákladov na údržbu a obnovu výrobných nástrojov a navyše zlepšuje pracovné podmienky obsluhy.

 

Vyhoveli sme potrebám našich zákazníkov a zásluhou tejto inovácie im môžeme ponúknuť zdravšie, bezpečnejšie a výkonnejšie riešenie.

 

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.