Skip to content

NEVASTANE HTF

Teplonosná kvapalina určená pre uzatvorené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez prístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je odporúčaný produkt pre vyhrievacie okruhy v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Na vykurovanie obytných a priemyselných priestorov, výrobu pary, ohrievanie vody, vyhrievanie teplých kúpeľov, autoklávov, reaktorov, pecí, lisov, sušiacich tunelov, formovacích strojov, termoreguláciu skladových kontajnerov atď…

  • NSF H1
  • ISO 21469
  • Kosher

NEVASTANE FLUSH OIL

Potravinársky olej  nízkej viskozity odporúčaný na preplachovanie a čistenie mechanizmov strojov používaných v potravinárstve. Tento olej je kompatibilný s minerálnymi produktmi a väčšinou produktov syntetických (PAG/ESTER, nie PAG/MPG). Je inertný voči kovovým materiálom.

Ide o produkt, ktorý pomáha znížiť riziko možnej kontaminácie, ako vyžaduje systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System).

  • NSF H1

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD

Mazivo a ochranný separačný prostriedok na báze silikónu vhodný pre náhodný kontakt s potravinami v spreji (207 ml) so systémom Safegard Spray System

NEVASTANE SILICONE SAFEGARD je vysoko viskózna silikónová kvapalina s vynikajúcou stabilitou s intenzívnym mazacím a antikorozívnym účinkom. Silikón, ktorý má vysoký bod vzplanutia, je veľmi odolný proti vysokým teplotám a oxidácii. Maže a izoluje pri teplotách –40 °C až +200 °C bez príznakov zamrznutia či spekania. Silikón je bezfarebný, bez zápachu a nie je mastný ani toxický. Vhodné mazivo pre menšie mechanizmy a reťaze vystavené extrémnym teplotám, mechanizmy pecí, dopravníky, vodiace mechanizmy. Odporúčané mazivo pre veľké množstvo aplikácií v potravinárskom priemysle.

  • NSF H1
  • Kosher

Spreje

NEVASTANE LUBE AEROSOL

Viacúčelový adhézny olej pre náhodný styk s potravinami vo forme aerosólu, odporúčaný pre najrôznejšie mazacie potreby v náročných prevádzkových podmienkach potravinárskeho priemyslu. Špeciálne vyvinutý pre menšie stroje, ktoré vyžadujú každodenné mazanie, ako sú konvektomaty, dopravníky a baliace stroje. Výnimočná priľnavosť ku kovovým povrchom. Odolný voči vode, pare a slabo kyslému alebo zásaditému prostrediu. Rozsah použiteľnosti:  -20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

NEVASTANE GREASE AEROSOL

Vodovzdorné plastické mazivo pre náhodný styk s potravinami vo forme aerosólu, odporúčané pre najrôznejšie mazacie potreby v náročných prevádzkových podmienkach potravinárskeho priemyslu: ložiská, závesy, pružiny, reťaze, dopravníky a nástroje. Vysoká miera odolnosti voči vode a pare. Výnimočná priľnavosť ku kovovým povrchom. Znášanlivý s čistiacimi prostriedkami. Rozsah použiteľnosti: -20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

Antifreeze

NEVASTANE ANTIFREEZE

Viacúčelová nemrznúca kvapalina na báze MPG pre náhodný styk s potravinami. Po zmiešaní s vodou je vhodná ako kvapalina pre chladiace okruhy v potravinárskom priemysle: spracovanie nápojov, zmrzliny a mrazených potravín. Ochrana proti zamrznutiu: -15 °C až -40 °C v závislosti od pomeru riedenia. Súčastiam z kovov a zliatin poskytuje ochranu proti korózii.

  • NSF HT1

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.