Skip to content

NEVASTANE HTF

Teplonosná kvapalina určená pre uzatvorené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez prístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je odporúčaný produkt pre vyhrievacie okruhy v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Na vykurovanie obytných a priemyselných priestorov, výrobu pary, ohrievanie vody, vyhrievanie teplých kúpeľov, autoklávov, reaktorov, pecí, lisov, sušiacich tunelov, formovacích strojov, termoreguláciu skladových kontajnerov atď…

  • NSF H1
  • ISO 21469
  • Kosher

NEVASTANE FLUSH OIL

Potravinársky olej  nízkej viskozity odporúčaný na preplachovanie a čistenie mechanizmov strojov používaných v potravinárstve. Tento olej je kompatibilný s minerálnymi produktmi a väčšinou produktov syntetických (PAG/ESTER, nie PAG/MPG). Je inertný voči kovovým materiálom.

Ide o produkt, ktorý pomáha znížiť riziko možnej kontaminácie, ako vyžaduje systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System).

  • NSF H1

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD

Mazivo a ochranný separačný prostriedok na báze silikónu vhodný pre náhodný kontakt s potravinami v spreji (207 ml) so systémom Safegard Spray System

NEVASTANE SILICONE SAFEGARD je vysoko viskózna silikónová kvapalina s vynikajúcou stabilitou s intenzívnym mazacím a antikorozívnym účinkom. Silikón, ktorý má vysoký bod vzplanutia, je veľmi odolný proti vysokým teplotám a oxidácii. Maže a izoluje pri teplotách –40 °C až +200 °C bez príznakov zamrznutia či spekania. Silikón je bezfarebný, bez zápachu a nie je mastný ani toxický. Vhodné mazivo pre menšie mechanizmy a reťaze vystavené extrémnym teplotám, mechanizmy pecí, dopravníky, vodiace mechanizmy. Odporúčané mazivo pre veľké množstvo aplikácií v potravinárskom priemysle.

  • NSF H1
  • Kosher

Spreje

NEVASTANE LUBE AEROSOL

Viacúčelový adhézny olej pre náhodný styk s potravinami vo forme aerosólu, odporúčaný pre najrôznejšie mazacie potreby v náročných prevádzkových podmienkach potravinárskeho priemyslu. Špeciálne vyvinutý pre menšie stroje, ktoré vyžadujú každodenné mazanie, ako sú konvektomaty, dopravníky a baliace stroje. Výnimočná priľnavosť ku kovovým povrchom. Odolný voči vode, pare a slabo kyslému alebo zásaditému prostrediu. Rozsah použiteľnosti:  -20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

NEVASTANE GREASE AEROSOL

Vodovzdorné plastické mazivo pre náhodný styk s potravinami vo forme aerosólu, odporúčané pre najrôznejšie mazacie potreby v náročných prevádzkových podmienkach potravinárskeho priemyslu: ložiská, závesy, pružiny, reťaze, dopravníky a nástroje. Vysoká miera odolnosti voči vode a pare. Výnimočná priľnavosť ku kovovým povrchom. Znášanlivý s čistiacimi prostriedkami. Rozsah použiteľnosti: -20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

Antifreeze

NEVASTANE ANTIFREEZE

Viacúčelová nemrznúca kvapalina na báze MPG pre náhodný styk s potravinami. Po zmiešaní s vodou je vhodná ako kvapalina pre chladiace okruhy v potravinárskom priemysle: spracovanie nápojov, zmrzliny a mrazených potravín. Ochrana proti zamrznutiu: -15 °C až -40 °C v závislosti od pomeru riedenia. Súčastiam z kovov a zliatin poskytuje ochranu proti korózii.

  • NSF HT1

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.