Skip to content

NEVASTANE XMF 00, 0, 1, 2

Viacúčelové vysokotlakové plastické mazivá, vhodné pre náhodný kontakt s potravinami. Založené na komplexe hlinitých mydiel, bielych minerálnych olejov a vybraných aditív. Vyvinuté ako nové biele viacúčelové mazivá pre vysoké výkony v prítomnosti vody za extrémnych tlakových výkonov pre stupne 1 a 2. Odporúčané pre množstvo najrozličnejších aplikácií na použitie v náročných podmienkach potravinárskeho a nápojového priemyslu: zaťažované prevodovky a ložiská, baliace a plniace stroje atď. Široké rozpätie pracovných teplôt: -20 °C až +150 °C.

  • NSF H1
  • Kosher
  • Halal
  • ISO 21469
  • ISO 6743-4 HM

NEVASTANE XS 80, 320

Vysokovýkonné vysokotlakové plastické mazivá, vhodné pre náhodný kontakt s potravinami. Založené na komplexe kalcium sulfonátového mydla, syntetických základových olejov a vybraných aditív. Vyvinuté pre množstvo najrozličnejších aplikácií v rámci potravinárskeho a nápojového priemyslu, vykonávaných pri nízkych alebo vysokých teplotách (-40 °C až +180 °C) v prítomnosti vody: ložiská, sterilizátory, mraziace tunely, ložiská v peciach.

  • NSF H1
  • ISO 21469

Tento výrobok sa dodáva tiež v praktických kartušiach systému Lube Shuttle.

Viac informácií

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.