Skip to content

ANAC

Páčilo by sa Vám zvýšiť produktivitu a konkurencieschopnosť Vášho podnikania? Verte našim službám v oblasti analýzy olejov počas prevádzky! 

Diagnostika ANAC (skratka “ANAlysis Compared“ – porovnávacia analýza) nechá Váš olej prehovoriť a ponúkne Vám jedinečné preventívne a servisné služby na základe databázy viac než 4 miliónov vzoriek, 2 európskych laboratórií a celosvetovej siete diagnostických pracovísk.

Zlepšite manažment vozidlového parku, znížte prevádzkové náklady a optimalizujte údržbu Vašich strojov.

ANAC je služba značky TotalEnergies, ktorá poskytuje komplexné analytické a sledovacie systémy pre servis olejov a chladiacich kvapalín počas prevádzky, dostupné pre všetky potreby v doprave (vozidlá a pojazdné stroje) alebo v priemysle (stroje a vybavenie).

Pre priemyselné aplikácie je určená verzia  ANAC INDUS analyzujúca olejové náplne výrobných strojov s rozsiahlou škálou služieb, a to od všeobecných analýz všetkých typov mazív až po diagnostické programy vytvorené priamo pre konkrétne druhy a spôsoby ich použitia.

Na použitie v priemyslovej výrobe ponúka ANAC INDUS široké možnosti od všeobecných analýz všetkých typov mazív až po diagnostické programy ušité na mieru konkrétnej aplikácii maziva.

Chcete mať prístup k rýchlym a správnym analytickým správam kedykoľvek a kdekoľvek?

ANAC je dostupný on-line prostredníctvom zabezpečeného klienta siete extranet, ale tiež priamo na Vašom mobilnom telefóne alebo inom mobilnom zariadení.

 

 

MAJTE VÝSLEDKY PRIAMO VO SVOJEJ DLANI!

Mobilná webová stránka ANAC Vám jednoducho poskytne:

  • prístup k výsledkom uskutočnených analýz v reálnom čase,
  • výsledky je možné exportovať do aplikácie riadenia údržby TIG XP 5,
  • výsledky je možné sťahovať do súboru PDF alebo do tabuľky Excel,
  • prevádzkový prihlasovací modul,
  • modul sledovania meraných hodnôt pomocou kriviek,
  • opytovací modul pre administratívne a analytické údaje,
  • registráciu Vášho nového zariadenia on-line .

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://www.totalenergies.sk/zasady-spracuvania-osobnych-udajov-cookies

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.