Skip to content

VIDEO A ROZHOVOR: Ako ClearNOx® ušetril 60 % nákladov v autodoprave Jiří Žabka – LEVEL

V dopravnej firme Jiří Žabka – LEVEL so špecializáciou na prepravu medzi Českom a Talianskom riešili problém s vysokou poruchovosťou systémov SCR. Ako im pomohol ClearNOx®, produkt TotalEnergies, ktorý maximalizuje životnosť SCR katalyzátorov? Na skúsenosti z praxe sme sa pýtali konateľa Jiřího Žabku.

<img alt="ClearNOx" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/ressources/media/secured/YTo2OntzOjc6ImNvdW50cnkiO047czo0OiJkYXRlIjtOO3M6MTM6Im9yaWdpbmFsTWVkaWEiO2k6MDtzOjQ6Il9pYWEiO2k6MDtzOjI6Il9nIjtpOjE2NzE0NTg2Mjg7czozOiJfc3QiO3M6MTA6ImU2MGJiNTZlNDQiO30%3D/photo-73066-clearnox.jpg" /><br /><h2> <iframe allowfullscreen="true" class="player" frameborder="0" height="432" mozallowfullscreen="true" scrolling="no" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/player-html5-fa52d50377575be48b5118afa742f781.html" title="ClearNOx" webkitallowfullscreen="true" width="768">ClearNOx</iframe></h2> <p></p>

Medzinárodná autodopravca s tradíciou od roku 1992

Portrét konateľa Jiřího Žabku

Predstavte, prosím, svoju firmu, jej históriu a čím sa zaoberáte.
Volám sa Jiří Žabka a som konateľom spoločnosti Jiří Žabka – LEVEL. Založil ju v roku 1992 môj otec Jiří Žabka a dodnes si drží status rodinnej firmy. Špecializujeme sa na dopravu medzi Českou republikou a Talianskom. Prepravujeme zberné zásielky s paletovým, voľne loženým, chladeným a mrazeným tovarom.

 

Aké ciele a vízie má spoločnosť Jiří Žabka – LEVEL do budúcna?
Naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov aj zamestnancov a kvalitné služby. Našou víziou do budúcna je napĺňať tieto kritériá v rovnakej kvalite ako doteraz.

„ClearNOx® nám ušetril 60 % nákladov“

Prečo ste sa rozhodli vyskúšať produkt ClearNOx®? Aký problém ste potrebovali vyriešiť?
ClearNOx® sme sa rozhodli využiť kvôli veľkej poruchovosti systému SCR s AdBlue a s tým spojenými dodatočnými nákladmi a komplikáciami.

 

Ako vám ClearNOx® s týmito problémami pomohol?
ClearNOx® nám ušetril 60 % nákladov spojených s opravami na systémoch SCR, zlepšil spoľahlivosť vozidiel na cestách a tým skrátil aj čas strávený v servisoch.

 

Vodič ide tankovať ClearNOx® do pristaveného kamióna

 

Akú ste mali skúsenosť so zavádzaním do praxe?
ClearNOx® využívame približne rok a pol. Jeho zavedenie do praxe bolo veľmi jednoduché. Aktuálne ho používame v celej našej flotile 87 vozidiel rôznych značiek.

 

Čím pre vás bol ClearNOx® pri výbere zaujímavejší než ostatné možnosti?
S firmou TotalEnergies veľmi úzko spolupracujeme, ich výrobkom veríme a taktiež je to jedna z mála firiem, ktoré ponúkali riešenie už zmienených komplikácií so systémom SCR.

 

Odporučili by ste ClearNOx® na základe svojich skúseností ostatným? Ak áno, prečo?
Všetci, ktorí pracujeme v doprave, vieme, že naše autá zarábajú, keď sa kolesá točia. A práve o to sa ClearNOx® stará.

„Hľadali sme predovšetkým stabilného partnera“

Kamión firmy Jiří Žabka – LEVEL ide po ceste medzi poľami

Využívate aj nejaké ďalšie produkty TotalEnergies?
Produkty TotalEnergies využívame už približne 4 roky a sme veľmi spokojní. Aktuálne odoberáme oleje, sorbenty a ďalšie výrobky.

 

Čo vás na začiatku viedlo k tomu, že ste si vybrali práve TotalEnergies?
Hľadali sme predovšetkým stabilného partnera, ktorý nám zaručí kvalitu za priaznivé ceny. Podarilo sa a prinieslo nám to veľa výhod. Preto je naša spolupráca nadpriemerná.

 

Čo na spolupráci s TotalEnergies oceňujete?
Zatiaľ som nenarazil na produkt, ktorý by nám nevyhovoval. Celková spolupráca od objednania až po doručenie vrátane celej komunikácie a benefitov je bezkonkurenčná.

ClearNOx® – kvapalina, ktorá chráni systém SCR pred zanášaním

10 l balenie kvapaliny ClearNOx®

  • ClearNOx® chráni katalyzátory SCR pred zanášaním, ktoré vzniká najmä pri častých zastávkach alebo prevádzke v chlade a vedie k drahým odstávkam a opravám.
  • Ide o kvapalinu AdBlue, ktorá obsahuje aditíva zabraňujúce tvorbe kryštálikov kyseliny kyanúrovej na mriežkach SCR katalyzátorov.
  • ClearNOx® je vhodný pre flotily dovozcov a výrobcov ťažkých strojov, poľnohospodárskych a dopravných podnikov, stavebných a logistických firiem.

 

Zaujal vás ClearNOx® a chcete vedieť viac? Napíšte nám, ozveme sa s nezáväznou ponukou.

Pre podnikateľov a firmy máme ďalšie riešenia, ktoré šetria náklady: analýzu olejov LubAnac, kompletný rad poľnohospodárskych olejov Agri, oleje Rubia šetriace palivo alebo ponuku dobíjacích staníc pre elektromobily. Prečítajte si aj o inováciách, ktoré pripravujeme alebo už rovno ponúkame:

 

 

Datum vydání: 20. 12. 2022

Zdieľať na FacebookZdieľať na Facebook

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.