Skip to content

Vymysleli sme šetrnejší obal, dopravu a skladovanie motorových olejov Quartz

Quartz Box nie je len nový obal. Je to spôsob, ako mechanikom zjednodušiť prácu v autoservise, znížiť náklady i dopad olejov na životné prostredie. Zároveň umožňuje odlíšiť sa od konkurencie. Ako je to možné? Čítajte ďalej.

Mechanik v autoservise uvoľňuje skrutku olejovej vane

Naše nové riešenie Quartz Box je určené pre autoservisy, autodielne, autoopravovne a garáže – jednoducho pre všetkých profesionálov, ktorí potrebujú často vymeniť a doplniť motorové oleje Quartz. Prečo s ním prichádzame na trh? A čo si od Quartz Boxu sľubujeme?

Ako mechanikom uľahčiť život

Neustále pribúdajúce nové normy a meniace sa druhy motorov so sebou prinášajú vyššie nároky na znalosti moderných mazív, olejov a kvapalín. U automobilových olejov pritom nie sú technické parametre jediným kritériom kvality.

Keď sme sa našich zákazníkov-mechanikov opýtali, čo je pre nich pri práci s mazivami dôležité, a ako by sme im dokázali uľahčiť prácu, najčastejšie odpovede zneli: jednoduché a rýchle používanie, úspora miesta, odolnosť a efektivita balenia. Preto sme začali vymýšľať riešenie šité na mieru – a s Quartz Box sme šli ešte ďalej.

Kartónová škatuľa Quartz Box

 

Udržateľnosť ako konkurenčná výhoda autoservisov

Autodielne sa každý deň zaoberajú otázkou, ako zvýšiť bezpečnosť práce a znížiť náklady pri zachovaní kvality služieb alebo ako redukovať množstvo plastov a odpadu.

Bežní vodiči, úrady pri kontrolnej činnosti, firemní klienti v tendroch alebo aj bankové spoločnosti pri poskytovaní úveru očakávajú aktívny prístup servisov k týmto témam.

„64 % vodičov berie udržateľnosť veľmi vážne a ovplyvňuje ich budúce nákupné rozhodnutie, a to nielen pri kúpe nového auta, ale aj pri výbere servisu. Zaujímavé je, že títo respondenti pochádzajú zo všetkých vekových a príjmových skupín,“ uvádza tento prieskum, ktorého sa v roku 2021 zúčastnilo 8 500 zákazníkov z USA, Číny a ôsmich európskych krajín.

Niektoré autoservisy už preto zaradili ohľaduplnosť k životnému prostrediu do svojich pracovných postupov aj nad rámec predpisov. Udržateľnosť sa tak stáva súčasťou ich podnikania a konkurenčnou výhodou pri hľadaní nových zákazníkov a pracovníkov.

Quartz Box myslí na profesionálov, prírodu i spoločnosť

Skvelou správou je, že naše nové balenie motorových olejov Quartz zodpovedá vyššie uvedeným výzvam. Quartz Box je hranatý kartón, ktorý v sebe ukrýva vrecko s kohútikom na výdaj oleja. Vie toho ale oveľa viac.

  • Po prvé, Quartz Box zjednodušuje prácu: Na policu je možné uložiť šesť kusov, vďaka čomu získate v dielni priestor navyše. Vnútorné vrecko Cheertainer® s mazivom je vysoko odolné voči pretrhnutiu. Novo navrhnutý uzáver znižuje riziko rozliatia kvapaliny, vďaka čomu sa zvyšuje bezpečnosť a čistota prevádzky.  
  • Po druhé, Quartz Box šetrí náklady: Dizajn tohto obalu umožňuje kompletné využitie oleja (99,9 %), aby ste za svoje peniaze dostali maximum a znížili objem odpadov. Na jednu prepravnú paletu sa zmestí o 20 % viac objemu, ako pri predchádzajúcich obaloch, čo znamená menší počet nákladných áut na cestách.  
  • Po tretie, Quartz Box pomáha prírode: Oproti predchádzajúcemu 20 l obalu obsahuje o 86 % menej plastov. Škatuľa je 100 % recyklovateľná. Po vyprázdnení krabice Quartz Box je možné kartón s vreckom ľahko zrovnať a zlikvidovať za zlomok nákladov oproti predchádzajúcemu obalu.

Pozrite sa na podrobnejšiu ponuku Quartz Boxu a vyskúšajte ho v praxi.

Quartz Box je zaujímavou alternatívou k existujúcim obalom a kanistrom. Spoločne s našimi šetrnými mazivami, ktoré znižujú CO2, otvárame autoservisom ďalšiu príležitosť, ako získať dlhodobo udržateľnú hodnotu pre zákazníkov, zamestnancov i najbližšie okolie.

 

Dátum vydania: 21. 4. 2022

Zdieľať na FacebookZdieľať na Facebook

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.