Skip to content

Sme štvrtou najväčšou energetickou spoločnosťou na svete. Podnikáme od roku 1924, sídlime vo Francúzsku a pôsobíme v 130 krajinách sveta. Našich viac než 100 000 zamestnancov každý deň usiluje o to, aby energie boli čisté, spoľahlivé a dostupné čo najväčšiemu počtu ľudí. Hlavnou prioritou je udržateľný rozvoj. Podieľame sa na vývoji moderných palív a nových technológií v oblasti elektromobility. Do roku 2025 chceme prevádzkovať 150 000 nabíjacích staníc. Podporujeme tiež motoristický šport formou sponzoringu, dodávkou palív a mazív. Tím TotalEnergies sa zúčastňuje slávnych cyklistických pretekov Tour de France.

Patrick Pouyanne

Energia je život. Všetci ju potrebujeme, je zdrojom pokroku. Aby sme prispeli k udržateľnému rozvoju planéty, ktorá čelí klimatickej výzve, vyrážame spoločne v ústrety novým energiám. Energia sa vyvíja a my s ňou. Našou ambíciou je byť svetovým hráčom v oblasti energetickej transformácie a stať sa lídrom v oblasti obnoviteľných energií.

Patrick Pouyanné CEO TotalEnergies
  • 105 000
    zamestnancov po celom svete
  • 160
    národností v našej spoločnosti
  • 750+
    profesií v našej spoločnosti

 

Kľúčové energie

Naše široké portfólio produktov a služieb stojí na siedmich typoch energií: rope, zemnom plyne, elektrine, vodíku, biomase, vetre a slnku. Farba každého typu sa premieta aj do nášho loga TotalEnergies.

 

 

Piktogramy zdrojov energie

 

 

 

Spoznajte nás ešte bližšie

 

Mohlo by vás zaujímať

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.