Skip to content

Praha/ Bratislava, 1. jún 2021Spoločnosť Total mení názov na TotalEnergies. Ukotvila tak strategickú transformáciu na energetickú spoločnosť v širšom slova zmysle. Spolu so zmenou názvu získava TotalEnergies aj novú vizuálnu identitu.

,,Energia je život, všetci ju potrebujeme a zároveň je zdrojom pokroku. Aby sme prispeli k trvalo udržateľnému rozvoju planéty, ktorá čelí výzve v oblasti klímy, postupujeme spoločne vpred smerom k novým energiám. Energia sa stále obnovuje, a to je aj naša cesta. Našou ambíciou je stať sa svetovým hráčom v transformácii energie. Preto sa Total mení a stáva sa TotalEnergies," hovorí Patrick Pouyanné, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ TotalEnergies.

Prehľad energetických zdrojov s logami: ropa, zemný plyn, elektrina, vodík, biomasa, vietor, slnko

Nový názov a nová vizuálna identita stelesňujú smer, ktorý si spoločnosť TotalEnergies vytýčila: kurz energetickej spoločnosti, ktorá sa zaviazala vyrábať a poskytovať energie, ktoré sú stále dostupnejšie, spoľahlivejšie a čistejšie.

O TotalEnergies

TotalEnergies je energetická spoločnosť, ktorá vyrába a poskytuje energie: ropu a biopalivá, zemný plyn a zelené plyny, obnoviteľné zdroje a elektrinu. Našich 105 000 zamestnancov sa zaviazalo poskytovať energiu, ktorá je stále dostupnejšia, čistejšia, spoľahlivejšia a prístupnejšia čo najväčšiemu počtu ľudí. Spoločnosť TotalEnergies, ktorá pôsobí vo vyše 130 krajinách, stavia udržateľný rozvoj do stredu svojich projektov a aktivít.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.