Skip to content

Budujeme nabíjacie stanice pre elektromobily po celom svete. Pozrite sa sami

Keď budete nabíjať svoj elektromobil, je pravdepodobné, že to bude na nabíjacej stanici s logom TotalEnergies.

Zákazníčka dobíja elektromobil na verejnej dobíjacej stanici TotalEnergies

 

Naše ciele v oblasti elektromobility nie sú malé: do roku 2025 plánujeme v Európe nainštalovať viac ako 150 000 nabíjacích staníc. Chceme sa stať jedným z najväčších prevádzkovateľov nabíjacích miest.

A sme na dobrej ceste. Od roku 2020 napríklad budujeme alebo už prevádzkujeme nabíjačky pre elektromobily v mnohých mestách po celom svete:

  • Amsterdam a okolie (22 000 nabíjacích staníc)
  • Antverpy (3 000)
  • Londýn (1 700)
  • Singapur (1 500)
  • Wu-chan (11 000)

Sme pripravení využiť naše skúsenosti s projektovaním, výstavbou a prevádzkou nabíjacích staníc pre elektromobily aj na Slovensku – pozrite si ponuku nabíjacích staníc TotalEnergies.

Ako to funguje v Belgicku?

V Belgicku sme významným hráčom v oblasti elektromobility. Prevádzkujeme nabíjacie stanice aj v Bruseli a nedávno sme získali zákazku v Gente na vybudovanie ďalších 800 verejných nabíjacích miest pre vodičov, ktorí si nemôžu nabíjať elektromobil na súkromnom nabíjacom mieste doma alebo v práci.

 

Zákazníčky využívajúce  súkromnú nabíjaciu stanicu TotalEnergies

 

Obyvatelia, podniky, taxislužby, služby zdieľania automobilov a iní motoristi v blízkosti svojich podnikov, pracovísk alebo domovov môžu požiadať o nabíjacie miesto priamo v Gente. Nové nabíjacie stanice v Gente budú zásobované 100 % elektrickou energiou z obnoviteľných zdrojov, ktorá sa vyrába vo veterných elektrárňach v Severnom mori pri belgickom pobreží.

Pozrite sa na video: Ako DHL využíva nabíjanie EV Charge od TotalEnergies

 

 

Vysokorýchlostné nabíjanie

V Belgicku tiež rozvíjame sieť vysokovýkonných nabíjacích stojanov na čerpacích staniciach a pokračujeme v inštalácii nabíjacích zariadení pre podniky a bežných vodičov v celej krajine.

Vo Francúzsku spoločnosť TotalEnergies vyčlení ročne až 200 miliónov eur na vybavenie viac ako 150 svojich čerpacích staníc na diaľniciach a rýchlostných cestách vysokovýkonnými nabíjacími stanicami pre elektromobily.

 

Zákazník pri vysokorýchlostnej nabíjačke elektromobilov TotalEnergies

 

V závislosti od typu vozidla môže 6 minút vysokorýchlostného nabíjania zabezpečiť dojazd 100 km a 80 % kapacity batérie za približne 20 minút nabíjania.

Spoločnosť TotalEnergies ponúka najmä vysokovýkonné nabíjačky s výkonom 175 kW a v budúcnosti bude zákazníkom poskytovať až 300 kW.

Ak vás téma elektromobility zaujíma, neváhajte si prezrieť našu ponuku nabíjacích staníc a kontaktujte nás.

Zdieľať na FacebookZdieľať na Facebook

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.