Skip to content

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30

2 balenia oleja Quartz 9000 s objemom 1 l a 5 l

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30: výsledok úzkej spolupráce výskumných tímov TotalEnergies s koncernom PSA.

TotalEnergies predstavuje nový motorový olej s nízkym obsahom sulfátového popola s vlastnosťami vedúcimi k zníženiu spotreby paliva: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej bol vyvinutý v úzkej spolupráci s technickým oddelením koncernu PSA a motoristami . V súčasnosti sa už dodáva na montážne linky PSA , ako olej pre prvonáplne. Firma TotalEnergies sa stala výhradným dodávateľom olejov pre koncern PSA a jej výrobky sa používajú ako prvonáplne benzínových aj naftových motorov nových vozidiel značiek PEUGEOT a CITROEN*.

Niekoľko technických výhod oleja TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30:

  • najlepšia ochrana motora proti opotrebovaniu a tvorbe sadzí podľa oficiálnych testov PSA 
  • úspora paliva 4,2% oproti bežnému oleju špecifikácie 5W-40 podľa štandardu ACEA A3/B4: zníženie    
  • spotreby paliva predstavuje prejdenie viac než 1.000 km navyše pri každej výmene oleja**
  • zníženie množstva škodlivých emisií dosiahnuté zlepšenou ochranou zariadení znižujúcich emisie
  • zníženie emisií CO2 o 6 g / km
  • záruka dlhodobého výkonu a efektivity pre všetky časti motora

Tento nový olej pre značky PEUGEOT a CITROËN nevybrali iba pre prvonáplne ich motorov, ale odporúčajú ho aj pre ďalšie plnenia.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je prvý a jediný olej homologovaný podľa PSA B71 2312 pre popredajný servis a oficiálne sa odporúča v každej užívateľskej príručke k novému vozidlu.

Ďalšie plnenie motora rovnakým olejom, ktorý bol použitý na prvé plnenie v továrni  je najlepšou cestou, ako vozidlu dlhodobo zaistiť výkony a udržať náklady na údržbu na najnižšej možnej úrovni.

*Všetky továrne koncernu PSA, okrem Brazílie a Číny

** Tieto údaje boli namerané vo výskumnom centre TotalEnergies CRES (s certifikátom COFRAC) na testovacích strojoch, ktoré boli certifikované v súlade s UTAC (certifikačný orgán). Bola dosiahnutá o 4,2 % nižšia spotreba.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.