Skip to content

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30

2 balenia oleja Quartz 9000 s objemom 1 l a 5 l

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30: výsledok úzkej spolupráce výskumných tímov TotalEnergies s koncernom PSA.

TotalEnergies predstavuje nový motorový olej s nízkym obsahom sulfátového popola s vlastnosťami vedúcimi k zníženiu spotreby paliva: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej bol vyvinutý v úzkej spolupráci s technickým oddelením koncernu PSA a motoristami . V súčasnosti sa už dodáva na montážne linky PSA , ako olej pre prvonáplne. Firma TotalEnergies sa stala výhradným dodávateľom olejov pre koncern PSA a jej výrobky sa používajú ako prvonáplne benzínových aj naftových motorov nových vozidiel značiek PEUGEOT a CITROEN*.

Niekoľko technických výhod oleja TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30:

  • najlepšia ochrana motora proti opotrebovaniu a tvorbe sadzí podľa oficiálnych testov PSA 
  • úspora paliva 4,2% oproti bežnému oleju špecifikácie 5W-40 podľa štandardu ACEA A3/B4: zníženie    
  • spotreby paliva predstavuje prejdenie viac než 1.000 km navyše pri každej výmene oleja**
  • zníženie množstva škodlivých emisií dosiahnuté zlepšenou ochranou zariadení znižujúcich emisie
  • zníženie emisií CO2 o 6 g / km
  • záruka dlhodobého výkonu a efektivity pre všetky časti motora

Tento nový olej pre značky PEUGEOT a CITROËN nevybrali iba pre prvonáplne ich motorov, ale odporúčajú ho aj pre ďalšie plnenia.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je prvý a jediný olej homologovaný podľa PSA B71 2312 pre popredajný servis a oficiálne sa odporúča v každej užívateľskej príručke k novému vozidlu.

Ďalšie plnenie motora rovnakým olejom, ktorý bol použitý na prvé plnenie v továrni  je najlepšou cestou, ako vozidlu dlhodobo zaistiť výkony a udržať náklady na údržbu na najnižšej možnej úrovni.

*Všetky továrne koncernu PSA, okrem Brazílie a Číny

** Tieto údaje boli namerané vo výskumnom centre TotalEnergies CRES (s certifikátom COFRAC) na testovacích strojoch, ktoré boli certifikované v súlade s UTAC (certifikačný orgán). Bola dosiahnutá o 4,2 % nižšia spotreba.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.