Skip to content

Lube Shuttle Discovery Pack

Toto balenie obsahuje jednoručnú pištoľ na plastické mazivá s pozinkovaným oceľovým telom, do ktorej sa používajú systémové náplne Lube Shuttle (dve kartuše v balení), s jednou pevnou dýzou a s jednou pružnou gumovou hadicou umožňujúcou používateľovi dosiahnuť na ťažko prístupné mazacie miesta.

Systémové náplne Lube Shuttle boli vyvinuté tak, aby umožnili vykonávať všetky mazacie operácie bez úniku maziva, bez použitia ďalších nástrojov a pracovného odevu. Systémy Lube Shuttle so závitovými zátkami umožňujú rýchle a jednoduché plnenie kartuše a absolútne čistú manipuláciu. Vďaka konštrukcii zostáva po vyprázdnení v kartuši Lube Shuttle len minimum maziva, čo vedie k zníženiu nákladov a prispieva k ochrane životného prostredia. Navyše druh maziva v pištoli je ľahko rozpoznateľný a výmena kartuše je veľmi jednoduchá.

Kartuše pre systém Lube Shuttle sa predávajú aj v samostatnom balení, na doplnenie, bez dávkovacej pištole, za cenu bežných kartuší produktov TotalEnergies.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.