Skip to content

Rezné hydrokrakové oleje – vyššie technické parametre a zlepšené parametre voči životnému prostrediu v porovnaní s minerálnymi olejmi:

  • Základové oleje GROUP II a III - Oleje obsahujúce ≤ 0,03 % síry (čisté oleje) 
  • Zvýšená antioxidačná a protipenivá odolnosť voči minerálnym olejom 
  • Oleje bez arómy, svetlejšia transparentná farba 
  • Vyššia odlučiteľnosť vzduchu a nižšia odpariteľnosť
  • Výrazne nižší obsah nepriaznivých látok voči životnému prostrediu (max. obsah karcinogénneho benzopyrénu 0,01 – 0,03 ppm oproti 0,1 ppm pri minerálnych olejoch) 
  • Lepšia filtrovateľnosť

VALONA ST 9122 HC

Rezný olej bez obsahu chlóru vyvinutý pre veľmi náročné obrábanie železných kovov. Zvlášť vhodný na obrábanie uhlíkových ocelí, zliatin vysoko uhlíkových ocelí a nehrdzavejúcich ocelí. Výborná ochrana proti opotrebovaniu a odolnosť proti extrémnym tlakom zabraňuje tvorbe nánosov a predlžuje dobu životnosti zariadenia.

ISO -L-MHF

VALONA MS 7023 HC

Rezný olej bez obsahu chlóru pre veľmi náročné obrábanie (železných aj neželezných kovov). Široké možnosti použitia pri obrábaní tvrdých a veľmi tvrdých ocelí (ložiskové ocele), špeciálnych, nehrdzavejúcich a žiaruvzdorných ocelí (NIMONIC a VASPALLOY) a zliatin titánu (letecký priemysel, zdravotníctvo). Použiteľný tiež pre nízko legované ocele a zliatiny medi. Obrábanie: sústruženie, rezanie závitov, frézovanie, rezanie vnútorných závitov, rezanie, hlboké vŕtanie. Vysoká účinnosť pri širokej škále použitia, vrátane biomedicíny a vesmírneho programu. Nízke prevádzkové náklady (triesky, čistenie, filtrácia).

ISO -L-MHB

VALONA MS 5020 HC

Rezný olej bez obsahu chlóru pre veľmi náročné obrábanie železných aj neželezných kovov. Veľmi vhodný pre presné sústruženie a ostatné obrábacie operácie zliatin medi, presné sústruženie ocelí, stredne tvrdých až tvrdých, použiteľný aj pre hliník a nehrdzavejúcu oceľ. Obrábanie: sústruženie, rezanie závitov, frézovanie, rezanie vnútorných závitov, rezanie, leštenie. Výborné chladiace účinky.

ISO -L-MHE

VALONA MS 5009 HC

Rezný olej bez obsahu chlóru pre veľmi náročné obrábanie železných aj neželezných kovov. Široké možnosti použitia pri rezaní, ako je rezanie závitov v hliníkových a medených zliatinách, nízko a stredne uhlíkových oceliach. Obrábanie: sústruženie, rezanie závitov, frézovanie, rezanie vnútorných závitov, rezanie. Výborné chladiace účinky.

ISO -L-MHE

VALONA GR 3003, 3005, 3008

Nízkoviskózne oleje  bez obsahu chlóru pre  honovanie a brúsenie železných materiálov, liatiny a neželezných kovov. 

Olej špeciálne vhodný pre superfinishing ložiskových krúžkov a môže byť použitý s abrazívnymi honovacími kameňmi (diamant, karbidy kremíku...), brúsnymi látkami a brúsnymi kotúčmi. Slabá aróma zvyšujúca komfort obsluhy strojov. Nízka odpariteľnosť znižujúca spotrebu oleja.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.