Skip to content

V Európe má Skupina TotalEnergies tri výskumné centrá zaoberajúce sa vývojom a skúšaním nových druhov asfaltov. Najväčším z nich je centrálne laboratórium CReS (v Lyone, Francúzsko) a ďalej sú to vývojové strediská Preston (Veľká Británia) a Brunsbüttel (Nemecko). Všetky tieto strediská majú bohaté skúsenosti s vývojom spojív pre rôzne európske trhy. Vybavenie modernými technológiami a zariadeniami umožňuje našim technológom pracovať na inovatívnych riešeniach, ktoré sú odpoveďou na stále sa zvyšujúce nároky na vlastnosti asfaltu na slovenskom a európskom trhu.

Vývoj nového druhu asfaltu
Brúsenie vzorky asfaltu
Vzorka vývoja nového asfaltu v Petriho miske

Vývoj je koordinovaný, na základe pravidelných stretnutí s predstaviteľmi technologických centier v Lyone, Prestone a Brunsbütteli, centrálne z Paríža. Tu sú zdieľané nové technické poznatky a skúsenosti tak, aby bolo možné kontinuálne pracovať na vývoji pokročilých produktov v rámci trvalo udržateľného vývoja, vychádzajúceho z miestnych podmienok.

Vývojové a výskumné strediská asfaltu pre TotalEnergies

Neustály vývoj pokladáme za absolútnu alfu a omegu udržateľnosti a trvanlivosti všetkých našich produktov. S majoritnými akcionármi a nezávislými výskumnými orgánmi sa podieľame na projektoch s cieľom rozšírenia povedomia odbornej aj laickej verejnosti o dôležitosti týchto faktorov. Komunikácia so zákazníkmi a technická podpora sú základom udržania kultúry neustáleho vývoja.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.