Skip to content

O nás a našich asfaltoch

Budova Tour Total v Paríži

Totalenergies SE je jednotkou v dodávkach asfaltov na francúzskom trhu a partnerom stavebných firiem pri tretine prác uskutočňovaných na francúzskom území.  

Pobočka TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o. a TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o. patrí vďaka viac než 20-ročným skúsenostiam k popredným výrobcom vysokokvalitných asfaltových spojív na českom  a slovenskom trhu. Ponúkame širokú paletu produktov predstavujúcich trvale udržateľné a trvanlivé asfalty, ktoré umožňujú zníženie pracovných a výrobných teplôt. 

Sústavným vývojom a inováciami, ktoré sledujú aktuálne trendy na trhu neustále rozširujeme portfólio našich produktov. Tento postup je podporovaný našimi výskumnými strediskami v Solaize pri Lyone, v Brunsbütteli pri Hamburgu a v Prestone. 

Vďaka vyberaným zdrojom ropy, výkonným výrobným zariadeniam a kompetentným spolupracovníkom zaručujeme vysokú kvalitu a včasné dodanie našich produktov. K nášmu výrobnému programu patrí okrem asfaltových spojív využiteľných tak pre cestné, ako aj pre priemyselné aplikácie, tiež rad špeciálnych výrobkov s upravenými vlastnosťami pre zvláštne oblasti využitia. Z rafinérií v Leune a Schwedte, rovnako ako z našich výrobných jednotiek v Brunsbütteli, Webau a v Kouřimi pri Kolíne sme schopní včas realizovať dodávky v horúcom stave v cestných alebo železničných cisternách, RTC kontajneroch, prípadne blokoch za studena balených do PE-fólie či vo forme granulátu. 

Kľúčom k úspechu je pre nás efektívny vývoj asfaltov v spolupráci s našimi zákazníkmi. Ponúkame technickú podporu a poradenstvo pri aplikácii súčasných a inovatívnych technológií. Na základe skúseností z praxe sa snažíme optimalizovať ponuku produktov a dodať našim zákazníkom najvhodnejší produkt balený a dodaný pre nich ideálnym spôsobom.  

Snažíme sa trvalo zlepšovať bezpečnosť vo svojich výrobných závodoch, znižovať zvukové a pachové emisie v rámci minimalizácie vplyvu našich výrobných jednotiek na obyvateľov susedných pozemkov a investujeme značné úsilie do prevencie zníženia rizík pri preprave asfaltu.

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete na stránke Zásady spracúvania osobných údajov a cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.