Skip to content

Značka TotalEnergies ponúka mazivá, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkon. Náš rad výrobkov ELF MOTO pre motocykle, skútre a štvorkolky efektívne zvyšuje výkon, poskytuje ochranu a predlžuje životnosť motorov. Zloženie všetkých nových výrobkov ELF MOTO zodpovedá štandardom JASO MA2 2011.

Nový rad obsahuje oleje vyrobené:

  • minerálnou rafináciou,
  • minerálnou rafináciou s následnou chemickou úpravou,
  • 100% syntetické oleje.

S komplexným radom výrobkov ELF MOTO pokrývame všetky vaše potreby:

  • bežné, náročné alebo intenzívne prevádzkové podmienky,
  • krátke jazdy aj dlhé trasy,
  • bežný alebo športový štýl jazdy,
  • profesionálne závodné použitie.

Dôkazom je výkon

Nie je náhoda, že toľko výrobcov motocyklov volí značku ELF, aby zvýšili výkon ich motorov - už v prvonáplni. Vo vášnivom motorkárskom prostredí bývajú zákazníci verní značkám, ktoré sa už svojím vysokým výkonom osvedčili. A presne to vám značka ELF prináša. Naše výrobky sú odvodené priamo z pretekárskeho prostredia a pripravené pre majstrov.

Kvalita a bezpečnosť: ľudia, motocykle a životné prostredie

Kvalita je základom nášho podnikania. Naše mazivá zodpovedajú medzinárodným výkonovým štandardom a normám, vrátane ISO, API, JASO.

Partner pre váš servis

Ako vidíte naša ponuka výrobkov pre motocykle je naozaj široká. Ponúkame vám tie najlepšie výrobky, či už poskytujete služby pre motocykle jedného výrobcu, alebo všetkých.

RAD VÝROBKOV ELF MOTO PRE MOTOCYKLE

2T (DVOJTAKT)

MOTO 2 TECH

100% syntetické moderné mazivo novej generácie. Jeho revolučné zloženie umožňuje zvýšiť výkon motora v najextrémnejších podmienkach a poskytuje všetkým súčastiam motora vášho motocykla optimálnu čistotu vďaka komplexu čistiacich aditív.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

API TC, JASO FD, ISO -L-EGD

MOTO 2 SELF MIX

Minerálny olej vyvinutý pre dvojtaktné motory. Zaručuje jednoduchšie studené štarty a poskytuje komplexnú ochranu vášho motora.

MINERÁLNY OLEJ

API TC, JASO FB, ISO -L-EGB

SCOOTER 2 STREET

Olej novej generácie s dynamickým profi lom a vylepšeným zložením znižujúcim množstvo škodlivín vo výfukových plynoch.

SYNTETICKÁ TECHNOLÓGIA

API TC, JASO FD, ISO-L-EGD

SCOOTER 2 SELF MIX

Kvalitný olej ponúkajúci ochranu proti usadzovaniu nečistôt a na zníženie množstva škodlivín vo výfukových plynoch.

MINERÁLNY OLEJ

API TC, JASO FB, ISO-L-EGB

MOTO 2 OFF ROAD

Olej novej generácie na syntetickej báze v zložení navrhnutom na zaistenie lepšej ochrany motora a zníženie škodlivých emisií. Vysoká miera tepelnej stability spolu s optimalizovanou viskozitou zaručuje perfektné hydrodynamické mazanie a jednoduché využitie celého výkonu motora.

SYNTETICKÁ TECHNOLÓGIA

API TC, JASO FD, ISO -L-EGD

MOTO 2 RACE

funguje, ako vynikajúca ochrana pre všetky pohyblivé časti dvojtaktných športových motocyklov s vysokým výkonom. Ide o špičkový výrobok odvodený od pretekárskych produktov s veľmi vysokým výkonom a špeciálnym zložením kvôli zníženiu trenia, čistote piestu a zvýšeniu ochrany motora prevádzkovaného v extrémnych podmienkach. Olej nie je predriedený na použitie do primiešavacích čerpadiel. Odporúča sa jeho miešanie s benzínom mimo nádrže motocykla v pomere podľa predpisu výrobcu motora.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

na bázi 100% esteru

SCOOTER 2 STREET MAX

Špičkový olej vyvinutý pre náročných užívateľov hľadajúcich ideálne úžitkové vlastnosti a vysokú mieru ochrany motoru.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

API TC, JASO FD, ISO-L-EGD

4T (ŠTVORTAKT)

MOTO 4 TECH 10W-50

Syntetický olej novej generácie zaručujúci vysokú odolnosť, výkon a zvýšenie výkonu motora. Zaisťuje optimálnu čistotu všetkých častí motora a umožňuje jednoduché a plynulé radenie rýchlostí.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

API SL, JASO MA2

MOTO 4 MAXI TECH 10W-30

Predstavuje novú generáciu motocyklových olejov s mimoriadnymi vlastnosťami: až 5% úspora paliva (v porovnaní s bežným olejom 10W40), ohľaduplnosť k životnému prostrediu, redukcia emisií (CO2 + ostatné), maximálna ochrana proti opotrebeniu a tvorbe usadenín, perfektná a stabilná kontrola trenia vnútri mokrej spojky, dlhodobá životnosť oleja bez ohľadu na prevádzkové podmienky.

SYNTETICKÁ TECHNOLÓGIA

API SJ, JASO MA

MOTO 4 ROAD 10W-40

Vybavený protišmykovou technológiou spojky a poskytuje výborné mazacie schopnosti. Zažijete pohodlnejšiu jazdu vďaka lepšej akcelerácií a viditeľne nižšej dymivosti pri štarte.

VYLEPŠENÁ SYNTETICKÁ
TECHNOLÓGIA

API SJ, JASO MA2

MOTO 4 RACE 10W-60

Motorový olej uspôsobený pre najnáročnejšie podmienky. Je odvodený z produktov určených na profesionálne pretekárske použitie. Viskozitný rozsah zvyšuje odolnosť olejového filmu aj pri extrémne premenlivých prevádzkových podmienkach. Používanie garantuje trvalú čistotu motora, spoľahlivú činnosť mokrej spojky a nízke opotrebenie prevodového agregátu. Je nutné dodržiavať výmenné intervaly a minimálne hodnoty viskozity odporúčané výrobcom. Zloženie oleja je vhodné aj pre bezolovnaté palivá a motory s katalyzátorom.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

API SL, JASO MA2

SCOOTER 4 MAXI CITY 5W-40

Olej formulovaný pre najmodernejšie motory so zníženou spotrebou oleja a predlženým intervalom výmeny. Ľahšie studené štarty, vysoká tepelná fl exibilita a odolnosť. Zodpovedá posledným emisným limitom a najnovším technológiám.

SYNTETICKÝ OLEJ

API SL

MOTO 4 TWIN TECH 20W-60

Olej z celkom novej generácie vysoko výkonných high-tech olejov špeciálne vyvinutých na použitie v v-twin motoroch, kde poskytujú mimoriadnu výkonnosť a zlepšujú ochranu motora. Zaisťuje optimálnu čistotu všetkých súčastí motora a plynulé radenie prevodových stupňov.

SYNTETICKÁ TECHNOLÓGIA

API SL, JASO MA2

MOTO 4 ROAD 15W-50

Obsahuje protišmykovú technológiu spojky a poskytuje výborné mazacie schopnosti. Poskytuje vyššiu odolnosť motora pri horších klimatických podmienkach. Zažijete pohodlnejšiu jazdu vďaka lepšej akcelerácii a viditeľne nižšej dymivosti pri štarte.

VYLEPŠENÁ SYNTETICKÁ
TECHNOLÓGIA

API SJ, JASO MA2

MOTO 4 CRUISE 20W-50

Zložený z vybraných minerálnych olejov pre štvortaktné motory, zaručuje komplexnú ochranu motora.

MINERÁLNY OLEJ

API SH, JASO MA2

SCOOTER 4 CITY 10W-40

Prvotriedny olej, ktorého zloženie zaručuje vysokú mieru ochrany proti opotrebeniu, čiže ochranu motora a užívateľský komfort.

SYNTETICKÁ TECHNOLÓGIA

API SJ

Zaregistrujte sa pre odber NEWSLETTERU!

A získajte to najzaujímavejšie zo sveta TotalEnergies

PRÁVNE UPOZORNENIE

Chcem sa prihlásiť sa na odber Newslettera a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov. Z odberu Newslettera je možné sa kedykoľvek odhlásiť tu alebo prostredníctvom odkazu v zaslanom Newsletteri.